Ciepłe trykotowe pończochy i podkolanówki powyżej kolan już dawno stały się modą kobiecą i zajęły tam mocne pozycje. A wszystko dzięki wszechstronności tego akcesorium. Po pierwsze, wysokie, ciepłe pończochy pozwalają swoim właścicielom czuć się komfortowo nawet w zimne dni. Po drugie, zauważalnie odświeżają nawet najbardziej nudny i zwyczajny obraz jesieni, przynoszą smak i radykalnie zmieniają ogólne wrażenie.

Tak więc, ciepłe pończochy nad kolanem: czym są i na co je nosić, rozwiążmy te kwestie bardziej szczegółowo.

Ciepłe pończochy - asortyment

Wraz z nadejściem jesieni producenci starają się zadowolić dziewczęta nowymi oryginalnymi modelami ciepłych pończoch. Są to produkty nylonowe o różnej gęstości z wszelkimi rodzajami wzorów, akcesoria wykonane z bawełny, wełny, a nawet cienkiej skóry. Wysokość przedmiotów również się zmienia: więc pończochy ledwo zakrywają kolana, a nawet sięgają do środka uda. Pasuje do fashionistek i asortymentu kolorystycznego. Zarówno klasyczne czarne i beżowe ciepłe pończochy, jak i jaśniejsze modele są w sprzedaży: czerwone, żółte, fioletowe, zielone modele, które podają się za główny akcent w wizerunku ich właściciela.

Co nosić ciepłe pończochy powyżej kolana?

Ciekawa i nowoczesna kokardka okaże się, jeśli nosisz wełniane lub bawełniane pończochy w połączeniu z wysoką buty-buty . Dopuszcza się również w tym tandemie stylowe botki i zamknięte sznurowane buty. Warto zauważyć, że zdjęcie będzie o wiele bardziej interesujące, jeśli wybierzesz czapkę i szalik pasujące do wełnianych pończoch.

Jeśli chodzi o ubrania, zazwyczaj noszone są pończochy z krótkimi spódnicami: proste i plisowane, sukienki powyżej kolan, wydłużone tuniki, krótkie ciepłe szorty. Miłośnicy układania warstw mogą nosić rajstopy po rajstopach - to połączenie również wygląda bardzo stylowo i efektownie.

ciepłe pończochy powyżej kolana1ciepłe pończochy powyżej kolana2ciepłe pończochy powyżej kolana3
ciepłe pończochy powyżej kolana4ciepłe pończochy powyżej kolana5ciepłe pończochy nad kolanem6
ciepłe pończochy powyżej kolana7ciepłe pończochy powyżej kolana8ciepłe pończochy powyżej kolana9