Widząc butelkę perfum Salvatore Ferragamo Incanto Świeć w sklepie, nie przechodź obok, szczególnie jeśli jesteś smutny z jakiegoś powodu. Kropla tego cudownego, magicznego aromatu może stworzyć cud z twoim nastrojem - w nim usłyszysz melodie lata i po prostu nie będziesz mógł się powstrzymać od uśmiechu.

Salvatore Ferragamo Incanto Shine - opis aromatu

Zapach został stworzony przez perfum Karine Dubreuil w 2007 roku. Należy do grupy kwiatowo-owocowej i od ponad 10 lat jest zadowolony ze swojej słodyczy "słodyczy" i miłośników smacznego jedzenia.

Zapach składa się z harmonijnie splecionych nut:

  • Nuty głowy : pachną dojrzałym soczystym ananasem, egzotycznym męczennikiem i wybornie zimną bergamotką;
  • nutami serca: nadal odkrywać aromat łagodnej frezji, zmysłowej brzoskwini i pachnącej piwonii;
  • nutami bazy: pociąg otacza bursztynem, piżmem i cedrem, a przez długi czas zachwyca gospodynię i otoczenie pięknymi słodko-intrygującymi odcieniami.

Z opisu nut Salvatore Ferragamo Incanto Shine wynika, że ​​jest to bardzo wesoły, pogodny, jasny aromat. Niektóre dziewczyny to słyszą zmysłowość i delikatności, inni cechują się pewną męskością i brutalnością, jeszcze inni radują się kokieterią i młodym entuzjazmem, którzy dają duchy. "Cudowność" duchów przejawia się w tym, że dostosowują się do ciebie, a czasami nawet nieznacznie zmieniają swoje zachowanie.

Spirits Incanto Shine Salvatore Ferragamo - kto będzie odpowiedni?

Zapach ten spodoba się młodym, aktywnym dziewczętom. Bohaterka zapachu nie siedzi dokładnie na miejscu - po prostu nie ma na to czasu, chodzi z przyjaciółmi, poznaje chłopaków, podróże.

Doskonały aromat do spotkań z przyjaciółmi w letniej kawiarni, na zajęcia na świeżym powietrzu, na spacer w dzień wolny. Zapach wydawał się specjalnie stworzony, aby uczynić otaczający świat bardziej pozytywnym, w każdej chwili - niezapomnianym. salvatore ferragamo incanto shine1 Aromat łączy się z codziennymi łukami i każdym nastrojem. Perfumy i woda toaletowa Salvatore Ferragamo Incanto Shine pomogą Ci, gdy nie wiesz, jak chcesz dzisiaj pachnieć.

Perfumy Ferragamo Incanto Shine są zalecane do stosowania w ciągu dnia, najlepiej brzmią latem i wiosną, ale wiele dziewcząt nie ma słodyczy jesienią, więc o tej porze roku mogą być również używane.

Jeśli lubisz te perfumy, ale szukasz czegoś spokojniejszego i mniej odpornego, koniecznie wypróbuj wodę toaletową Ferragamo Incanto Shine Ferragamo.