Niewątpliwie niezwykle kobiecy charakter zasługuje na niezwykle zmysłowy i jasny zapach z Domu Skóry i Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo Emozione. Słynna modelka Malgozia Bela stała się "twarzą" zapachu. Ta wdzięczna dziewczyna, nad którą wiek nie ma władzy, przedstawiła arcydzieło perfumiarza Alberto Morillasa w lutym 2015 roku.

Salvatore Ferragamo Emozione Florale - opis aromatu

Perfumy odnoszą się do grupy szyprowych kwiatów, ujawniają je następujące uwagi:

  • nutami serca cytrusy, bergamotka, brzoskwinia i irys;
  • serce kompozycji: wirujące kwiatowe akordy piwonii, róży i heliotropu;
  • nutami bazy: długi ciepły pociąg pozostawiający po sobie nuty paczuli, skóry, białego piżma.

Od włoskiego nazwa perfum Salvatore Ferragamo Emozione tłumaczy się jako "Emocje", "Emocje". To właśnie te uczucia powodują znajomość wspaniałego aromatu.

Dla kogo jest Ferragamo Emozione?

Ten romantyczny zapach jest idealny dla aktywnych, pewnych siebie kobiet. Ze względu na elegancję i kobiecość kobiety w wieku 30 lat polubią perfumy, choć na pewno docenią je bardzo młode kobiety. Bohaterką tego zapachu jest zwyczajna kobieta, która odważnie salvatore ferragamo emozione1 porusza się przez życie, skutecznie pokonuje przeszkody, z optymistyczny patrzy w przyszłość, uwielbia komplementy i uwagę.

Perfumy Damę Ferragamo Salvatore Emozione najlepiej ujawnić w ciągu dnia, dodatkowo zaleca się jej stosowanie w okresie półrocznym - gdy na zewnątrz nie jest zbyt gorąco, ale nie mroźno. Bądź przygotowany na to, że perfumy będą ci towarzyszyć przez długi czas - większość dziewczyn, które wypróbowały ten zapach, zauważa, że ​​ma uporczywy zapach.

Przepiękna przezroczysta butelka perfum ma dekor, który powtarza teksturę białej skóry i charakterystyczny talizman - jest luksusowy, a zawartość i wygląd.