Każda fashionistka dobrze wie, jaką rolę odgrywają akcesoria. Oryginalna torebka, biżuteria, pasek lub okulary są "podświetleniem" obrazu i wyróżniają ich właściciela wśród innych pań, przyciągając do niej zachwycające widoki.

Sekret popularności punktów Armani

Okulary Giorgio Armani wyróżniają się spośród innych marek akcesoriów:

  • szczegóły przepracowane do milimetra;
  • stylowy projekt;
  • czyste i zwięzłe linie;
  • szlachetna paleta kolorów;
  • wysokiej jakości materiały;
  • użyteczność

Zawiera punkty Armani

Słynna marka produkuje różne kolekcje okularów - okulary przeciwsłoneczne, okulary do widoku Armani, a także różnorodne linie tematyczne o różnych kształtach, kolorach i stylach. Jednak okulary przeciwsłoneczne Armani są najbardziej poszukiwane, a okulary przeciwsłoneczne z wizerunkiem motyla i kota są tradycyjnie "kobiece". Owalne lekko wydłużone soczewki są uniwersalną opcją. Ten formularz dotyczy prawie wszystkich osób.

Nie mniej popularni są tak zwani "lotnicy". Nie tak dawno okulary z soczewkami tego kształtu były uważane wyłącznie za model męski. Jednak w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku takie modele zaczęły nosić kobiety. Takie okulary przeciwsłoneczne z linii Emporio Armani nadają się do niemal każdego kształtu twarzy i doskonale łączą się z dowolnym stylem odzieży. Jedyną wadą tego modelu mogą być cienkie, delikatne uchwyty. Jednak w sportach i modelach "lotników" ta wada jest wyrównana ze względu na specjalną ubitą obręcz do okularów od Armaniego.

W nowym sezonie projektanci marki oferują stylowe modele okularów, których cechą charakterystyczną jest zwięzłość linii i demokratyczna forma. Faworytami nowego sezonu są okulary z soczewkami w kolorze dymowo-niebieskim i szarym, ubrane z obręczy w kolorze czarnego węgla i odcieni tytoniu.

Armani punkty 1Armani Punkty 2Armani Punkty 3
Armani punkty 4Armani punkty 5Armani punkty 6
Armani Punkty 7Armani Punkty 8Armani punkty 9