Potem nie spekulują marki, chcąc popchnąć kupującego do zakupu swoich rzeczy - nazywają to "wieczną klasyką", nazywają produkt wyjątkowym i wiele więcej. W końcu wiele produktów okazuje się po prostu manekinami, a reklama to celowe działanie marketingowe.

Istnieje jednak szereg wartościowych produktów, których moda nie jest przedmiotem czasu. Należą do nich okulary lotnicze Ray Ban .Jaka jest tajemnica popularności tego modelu? Oczywiście ułatwiła temu ciekawa historia, która poprzedziła tworzenie okularów i ciekawa forma w kształcie kropli, odpowiednia dla prawie każdego rodzaju osoby.

Trochę historii: okulary Rayban Aviator

Pierwsi lotnicy zostali zwolnieni przez Bausch & Lomb. Sukces był tak ogłuszający, że twórcy zarejestrowali oddzielny handlowy Mac na cześć nowego modelu i nazwali go Ray-Ban. Okulary powstały na prośbę pilotów, którzy ze względu na charakter zawodu potrzebowali ochrony oczu przed oślepiającym blaskiem słońca. Główną rolę w tworzeniu lotników odegrał pilot John McCready, któremu światło słoneczne nie pozwoliło zdobyć rekordowej wysokości. Twórcy udostępnili lotnikom szereg użytecznych właściwości:

  • duże soczewki lotek w kształcie kropli doskonale chroniły przed olśnieniem i promieniowaniem;
  • mocny i łatwy metalowy uchwyt chronił punkty przed pęknięciem;
  • zielone soczewki dymne opóźnione promieniami podczerwonymi i ultrafioletowymi;
  • pod warunkiem wyraźnego obrazu;
  • wyglądał stylowo z formą pilotów.

Kosztują one punkty Ray Ban aviator o wiele więcej niż standardowe punkty - 4 USD w stosunku do standardowych 25 centów. Reklamuj je jako ekwipunek dla golfistów, podróżników i rybaków.

Kino odegrało ważną rolę w popularyzacji okularów, które przekształciły je w kanon gatunku i bezwarunkowy hit sprzedaży. Model ten przyciągnął Elvisa Presleya, Michaela Jacksona, Huntera Thompsona, a sukces filmu "The Best Shooter" z udziałem aktora Toma Cruise'a w okularach aviatorów spowodował 35-procentowy wzrost sprzedaży.

Na początku lat czterdziestych projektanci postanowili zakryć okulary specjalną powłoką, która odzwierciedla wszystko dookoła. Okulary lustrzane Ray Ban Aviators stały się ulubionym dodatkiem wielu modów i doskonale podkreśliły styl. Lindsay Lohan i Megan Fox są widziane w lustrzanych okularach.

Do kogo okulary Reyban lotnik?

Lotnicy są dość funkcjonalni i dobrze pasują do twarzy mężczyzn i kobiet. Ponadto dodają nieco ostrości do obrazu i wprowadzają męskie notatki. Okulary Ray Ben Aviator pasują do każdego ubrania, nawet jeśli robisz swoją garderobę na zasadzie pierwszych ubrań, które nadejdą. Gwiazdy łączą okulary z casualowym, militarnym, romantycznym, efektownym i formalnym biznesem.

Jeśli chcesz wybrać lotnik do rodzaju twarzy, zwróć uwagę na szczegóły.

  1. Kwadratowy kształt. Klasyczne okulary przeciwsłoneczne sprawią, że zrobi to Rajski Lotnik z zaokrąglonymi zewnętrznymi soczewkami. Gładkie linie lotników optycznie łagodzą ostrą linię czoła i szczęki.
  2. Owalny i sercowaty. Lotnicy z wąskimi metalowymi ramkami poszerzą podbródek, a twarz proporcjonalnie. Jeśli Twoja twarz jest długa, wybierz modele z ozdobnymi detalami.
  3. Okrągła twarz. Ten typ klasyki okulary przeciwsłoneczne aviator niezbyt pasuje. Tutaj musisz wybrać okulary z kątowymi okularami. Wizualnie zwężają twarz i sprawiają, że owal jest wyraźniejszy.

Ci, którzy chcą różnorodności, mogą eksperymentować z formą, ramą, a nawet kolorem szkła. Dzisiejsze klasyczne zielone szkło zastąpiono czarnym, ciemnofioletowym, brązowym, niebieskim i innymi. Wielu projektantów dostarczyło lotnikom solidną ramę, która jest wykonana z tworzyw sztucznych i hipoalergicznych materiałów: tytanu, aluminium, grilamilu, kevlaru i stopów bez niklu. Do elementów dekoracyjnych używaj drewna, skóry i łącz różne materiały.

Okulary Aviator Ray Ban 1Punkty lotnicze Ray Ban 2 AviatorPunkty lotnicze Ray Ban 3 Aviator
Punkty lotnicze Ray Ban 4 AviatorPunkty 5 Aviatora Ray BanPunkty lotnicze Ray Ban 6 Aviator
Punkty 7 Aviatora Ray BanPunkty 7 Aviatora Ray BanPunkty Raja Ban 9 Aviator