Skórzane sprzęgło to wyjątkowe akcesorium damskie, które jest potrzebne nie tylko do uzupełnienia stroju. Ten atrybut może być funkcjonalny. Tyle kobiet kłóci się i ciężko się z nimi nie zgodzić - mini torba trzyma telefon, pieniądze, klucze, szminkę, a jednocześnie wygląda romantycznie i elegancko.

Skórzane sprzęgło dla kobiet

Rodzaje i kształty torebek są znane. Sprzęgło skórzanej torebki zajmuje ważne miejsce w tej odmianie:

  • mały rozmiar;
  • schludnie w formie;
  • łatwo mieści się w dłoni;
  • możesz też powiesić go na ramieniu.

Sprzęgło skórzane ma długą historię. Jego prototyp to duża torebka - w XVI wieku dziewczęta trzymały w niej nie tylko pieniądze, ale także dodawały ozdoby i listy do niego. Takie sekretne "spichrze" młode panie ozdobione koralikami, haftami, utalentowanymi rzemieślnikami wyplatały i szyły podobne portfele.

W XVIII wieku panie zaczęły uzupełniać suknie wieczorowe małą torebką, której imię brzmiało jak "retikul", a później - "redikul", co z języka francuskiego przetłumaczono jako "zabawne" lub "zabawne". W XIX wieku pojawiła się w angielskiej wersji miniaturowa torba - bez długopisów i przydomek "sprzęgło". To słowo jest tłumaczone prosto i wyraźnie - "chwyć". W XX wieku sprzęgło stało się faworytem wśród takich akcesoriów. Istnieje przypuszczenie, że moda na niego została wprowadzona Coco Chanel . Nowoczesne sprzęgła wyróżniają się stylem i materiałami, a wyroby skórzane są najbardziej cenione.

oryginalne kobiece skórzane sprzęgło

Sprzęgła skórzane z siateczki

skórzane sprzęgło na łańcuchu

Skórzane sprzęgła damskie na łańcuszku

skórzane sprzęgło dla kobiet

Skórzane sprzęgło na łańcuchu

Ten atrybut kobiecej atrakcyjności w tym przedstawieniu jest bardzo wygodną rzeczą. Można go nosić w dłoni, będzie świetnie wyglądać na ramieniu. Do skórzanych torebek sprzęgła na ramieniu wyglądały miniaturowe, nie nieuprzejme, są uzupełniane nie rączką z tego samego materiału, ale łańcuchem. Nosi swoje dziewczęta nie tylko w tradycyjny sposób, ale także owija łańcuch wokół ich nadgarstków i po przekątnej - od jednego ramienia do drugiego. Ważną zasadą noszenia tego jest "umiarkowanie apetytu", nie wypełniaj go zbyt mocno.

modne skórzane sprzęgła

Oryginalne kolorowe skórzane sprzęgła

skórzane sprzęgło na łańcuchu

Modele w łańcuchu

skórzane sprzęgło dla kobiet

Skórzana kopertówka dla kobiet

Opcja na łańcuchu odnosi się do atrybutów codziennych lub wakacyjnych. W styl biurowy skórzane sprzęgło dla kobiet w formie teczki dobrze pasuje. Nie różni się rozmiarem, nie umieszczasz go w arkuszach formatu, a nawet w notatnikach. Ale to akcesorium gwarantuje niezrównany wygląd biznesowy - podkreśli go zwięzłością, dopełni i zachowa drobiazgi dla kobiet niezbędne do uporządkowania. Zaleca się zabranie ze sobą teczki sprzęgła na spotkanie biznesowe, negocjacje, briefing.

modne skórzane sprzęgła

Foldery damskie sprzęgła

skórzane sprzęgła damskie

Stylowe sprzęgła z ciemnej skóry

kobiece sprzęgło ze skóry

Skórzane sprzęgło z dekoracją

Miniaturowy sklep kobiecych sztuczek od momentu pojawienia się w modzie dziewczyny starały się uczynić bardziej żywe, eleganckie. Projektanci mody XXI wieku często preferują także bogato zdobione skórzane sprzęgła. Są świetne na galę, świąteczną cebulę, imprezy klubowe, pokazy filmowe, teatr. Sprzęgła są ozdobione wszystkim, co możliwe - koralikami, błyskotkami, haftem, kamieniami, aplikacjami. Zawsze jest rzeczą właściwą, by spojrzeć w ręce kobiety ręcznie wykonanej ze skóry - drogiej, oryginalnej rzeczy, o czym rozmawia dobry smak .

skórzane sprzęgło z dekoracją

Ręcznie robione szpony autora

modne skórzane sprzęgła

Skórzane sprzęgła damskie z dekoracją

skórzane sprzęgło ręcznie

Skórzany portfel ze sprzęgłem

Różne kształty, objętości i akcesoria mają prawo do minimalnych wymiarów. Skórzane torebki damskie - to rzecz, która nie ma uchwytu, nie ma łańcucha. Jest to trochę bardziej jak torebka, to także się zamyka, różnica polega na tym, że nie jest ona noszona w torbie, ale w dłoni. Zwykłe sprzęgło nie jest zaprojektowane do wielu gadżetów, skórzana torebka ze sprzęgłem utrzymuje je jeszcze mniej. Tylko najbardziej niezbędny, najważniejszy, pozwala dziewczynce zabrać ze sobą. Ma też wielką zaletę - sprawia, że ​​obraz jest bardzo stylowy.

stylowe skórzane sprzęgło

Modne skórzane sprzęgła

skórzane sprzęgło dla kobiet

Stylowe portfele ze skórzanymi kopertami

Skórzany portfel ze sprzęgłem

Duże skórzane sprzęgło

Stroje damskie sugerują torby wszystkich rozmiarów. Miłośnicy wkładają w nią nie tylko szminkę i lustro, ale jednocześnie wyglądają inteligentnie, projektanci sugerują zwracanie uwagi na skórzane torebki damskie. Produkt pasuje do codzienne łuki , zaspokoją pragnienie płci pięknej, aby nosić ze sobą więcej pięknych przedmiotów. Kopertę sprzęgła trudno jest nazwać małą - jest noszona pod pachą, może pomieścić kartki A4, wiele kobiet uważa to za wygodne.

skórzana torba sprzęgła

Skórzane sprzęgła damskie na łańcuszku

skórzane sprzęgło ręcznie

Piękne skórzane sprzęgła

skórzane sprzęgła damskie

Modne skórzane sprzęgła

Najbardziej modne style małego atrybutu damskiej garderoby to:

  1. Klasyczny sprzęgło-prostokąt. Wersja codzienna wykonywana jest w jednym kolorze i bez dodatkowych akcesoriów, wykwintny wieczór można polakierować.
  2. Skórzane sprzęgło z zarysowanymi konturami. Kształt motyla, gwiazdki, książki - każdy przedmiot łatwo staje się ideą formy. Takie sprzęgła nadają się do klubowych, letnich stylizacji.
  3. Koperty w workach bez długopisów. Wykonany jest z miękkiej skóry, docenią go nieformalni miłośnicy dżinsów, swetrów i koszul.

Na uwagę zasługują oryginalne skórzane torebki damskie w formie papierośnicy lub trumny, pióropusz. Do poważnych ubrań można włożyć papierośnicę, bogato zdobioną lśniącymi elementami, wstążkami wykonanymi z nietypowych materiałów. Śliwka śliczna wygląda w dzień iw wieczorowej garderobie. Tłumik w pętli wisi na nadgarstku lub po prostu trzyma w dłoni. Schemat kolorów akcesoriów jest bardzo zróżnicowany.

duże skórzane sprzęgło

Piękne ciemne skórzane sprzęgła dla kobiet

Skórzane torebki damskie skórzane

Niezwykłe modele skórzanego sprzęgła

skórzane torebki damskie

Czarne Skórzane Sprzęgło

Rzecz tego koloru jest porównywalna z innym znanym elementem damskiej garderoby. Kobiece czarne skórzane sprzęgło stoi na poziomie z małą czarną sukienką. To ten sam klasyk, coś, co każda kobieta musi mieć. Czarne sprzęgła mają różne rodzaje łuków, z wyjątkiem sportów. Pasuje do klubowych, świątecznych, biurowych zespołów. Istnieje wiele modeli - lakoniczne, ekstrawaganckie, lśniące, z frędzlami, kwiatami - lato, półsezonowe, a nawet zimowe ubrania będą doskonale dopełnione, tylko tego chcesz.

czarne skórzane sprzęgło

Piękne czarne skórzane sprzęgła

skórzane czarne skórzane damskie

Skórzane sprzęgło dla kobiet

duże skórzane sprzęgło

Białe skórzane sprzęgło

Lekka miniaturowa torebka kojarzy się z suknią ślubną. Brides sprawiają, że dzień ślubu nadaje się do użytku podczas uroczystości. Ale stylowe skórzane sprzęgło w białym kolorze noszone jest bez tak ważnego powodu. Świetnie wygląda z lekkimi rzeczami:

  • sarafany;
  • szorty;
  • bluzki.

Potrafi podkreślić luksus futra i nie zepsuć luksusu futra. Jest biały akcesorium z sukienki koktajlowe, spodnie i garnitury spódnic w pastelowych kolorach. Jeśli weźmiesz ze sobą sprzęgło, powinieneś zrozumieć - dużo uwagi przyciąga manicure, który warto naprawić, jeśli nie jest idealny.

sprzęgło z białej skóry

Oryginalne białe modele

skórzane sprzęgła damskie

Sprzęgła białej skóry dla kobiet

Skórzany portfel ze sprzęgłem

Red Leather Clutch

Jasna miniaturka sprawi, że stylowy i widoczny będzie nawet najbardziej skromny obraz. Czerwone skórzane sprzęgło idealnie nadaje się na czarną sukienkę, etui, do wieczorowej sukni. Wymaga odpowiedniego buta tego samego odcienia, w zamian daje niesamowity efekt - obraz nabiera emocjonalnego, ekspresyjnego, świetlistego wyglądu. Damska kopertówka z czerwonej skóry spodoba się nie tylko odważnym, aktywnym dziewczętom, lubi i miłośnikom spokojnej klasyki.

Czerwona wersja może być noszona, z tym samym w cieniowanych spódnicach, sukienkach iz kontrastową. Ważną zasadą jest, aby nie popsuć wyglądu taniego lub substandardowego sprzęgła z przyciągającym wzrok osprzętem. Źle pasują do takich okazów w wielokolorowych kombinacjach, rzucając się w oczy w zabarwienie butami, rzadko udane połączenie z puchowymi kurtkami, obszerne kurtki, parków .

czerwone skórzane sprzęgło

Niestandardowe sprzęgła ze skóry

czerwone skórzane sprzęgło

Stylowe sprzęgła pod skórą gadów

Skórzane torebki damskie skórzane