Początkowo boom mody w pierścieniach falangi wydawał się ulotny, ale pozostają one istotne przez więcej niż pierwszy sezon, a popularność tylko rośnie. Projektanci w każdej nowej kolekcji tworzą wspaniałe arcydzieła, które nie pozostawiają żadnej kobiety obojętnej.

Pierścienie do paliczków

Na paliczku palców znajdują się nie tylko złote pierścienie, ale także srebro lub stal. Z niesamowitym wyrafinowaniem podkreślają piękno kobiecych dłoni. Biżuteria ta przyciąga opinie innych i bardzo dokładnie charakteryzuje smak posiadacza. Mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami lub ornamentem, którego wzór koniecznie symbolizuje coś.

Złote pierścienie falangi

Falangi złota

Projektanci mody z całego świata z przyjemnością podążają za przykładem wybitnych gwiazd, które przez tradycję są pierwszymi, które doświadczają nowej branży modowej. W zależności od indywidualnych preferencji kobiety wybierają biżuterię z różnych metali. Bardzo jasny i stylowy pierścionek wygląda na dwa złote fałdy. Jego szlachetny blask sprawia, że ​​nawet najbardziej bezpretensjonalny produkt jest prawdziwym skarbem.

Złoty pierścionek na 2 paliczki

Srebrne pierścienie do paliczków

Wiele kobiet woli biały metal. Pierścionek na dwa paliczki srebra wygląda bardzo stylowo. Istnieją ciekawe modele z krótkim łańcuchem łączącym dwie dekoracje między sobą. Jeśli wierzysz w energię, możesz wybrać produkt z kamieniem, który pasuje do horoskopu. Jest opinia, że ​​przyniesie szczęście i pomoże zawsze pozostać w dobrym nastroju.

Srebrne pierścienie na 2 falangi

Biżuteria z pierścieniem Phalange

Nie ma konieczności kupowania biżuterii od drogich metali. Możesz pobrać oryginalny zestaw pierścieni na palcach i paliczkach, które są wykonane w tym samym stylu i wzajemnie się uzupełniają. W razie potrzeby nosić je wszystkie razem lub osobno, zmieniać miejsca. Dlatego możesz tworzyć nowe kompozycje codziennie. Przystępna cena pozwala zakupić kilka zestawów. Połącz je w zależności od obrazu i obudowy. Pozostań zawsze modne i nieprzewidywalne.

Biżuteria z pierścieniem Phalange

Modne pierścienie paliczków

Zdarza się, że modne nowości w żaden sposób nie pasują do pracy kod ubioru i musisz poczekać na weekend, aby zadowolić się ulubioną rzeczą. Ale nie w tym przypadku! Złoty pierścionek na falangi może bardzo dobrze stać się częścią stylu biznesowego. Aby to zrobić, wybierz model low-key. Dozwolonych jest kilka przedmiotów na ręce, które odbijają się wzajemnie, ale nie przeciążają obrazu metalem. Wykonuj spokojny manicure bez błyszczy i jasnych rysunków. Jeśli naprawdę chcesz coś dodać, załóż zgrabną bransoletkę.

Modne pierścienie paliczków

Pierścień na dwa paliczki

Dla tych, którzy wolą być w trendach, domy mody stworzyły wiele fantastycznych modeli z długimi dzwoneczkami. W nowym sezonie skromność nie jest w modzie. Teraz piłka jest rządzona luksusem i nadmiarem. Na wybiegach błyszczały klejnoty z rozrzuconymi kamieniami, a ich wystrój zadziwiał niebywałym pięknem. Pierścień w 2 paliczkach w większości przypadków noszony jest na palcu wskazującym lub środkowym, znacznie rzadziej - na małym palcu lub anonimowo, jeśli są długie i wyglądają na nie harmonijnie.

Pierścionki koktajlowe na 2 paliczki

Srebrny pierścionek na dwa paliczki można wykonać w najbardziej nieoczekiwanych wariantach. Przykładem tego jest naśladowanie rycerskiej zbroi. Ten niestandardowy wariant będzie pasował do mocnych osobowości z bryłą istotna pozycja . Taki produkt nie potrzebuje suplementu, ale jeśli chcesz, możesz dodać kilka bardziej zgrabnych pierścieni midi w tym samym stylu.

Srebrne pierścienie na 2 paliczki z kamieniami

Pierścień na górnej falangi

Z reguły pierścień na górnej falangie palca jest prezentowany w dwóch wersjach:

 1. Pierścień do paznokci.
 2. Pierścień Midi.

Opcją nr 1 jest pierścień na pierwszej paliczku palca z dołączoną dyszą, która znajduje się nad płytką paznokcia. Ta opcja jest odpowiednia dla odważnych kobiet mody. Jest bardzo jasny i ekstrawagancki. W zwykłym życiu najlepiej jest nosić jeden produkt. Ale gwiazdy show-biznesu na scenie mogą sobie pozwolić na dekorowanie ich każdym paznokciem bez ryzyka wulgaryzmów.

Pierścienie do paznokci

W drugim przypadku większość modeli jest bardziej schludna i elegancka. Można je nosić po kilka na raz. Będą pasować zarówno na co dzień, jak i wieczorny obraz . Najważniejsze, aby prawidłowo wybrać strój i udekorować go. Najbardziej rewelacyjny zestaw małej biżuterii stworzył markę Chanel. Unikatowe pierścienie na każdej falangi, w tym gwóźdź, ozdobione mnóstwem małych kamieni, spowodowały prawdziwą burzę emocji u kobiet i stały się obowiązkowym sezonem.

Zestawy pierścieni falangi

Pierścienie na środkowej falancie

Nie mniej niż złoto, wygląda jak falangi ze srebra. Są one głównie związane z styl unisex , ale istnieją różnice między produktami męskimi i damskimi. W tym drugim przypadku są one bardziej eleganckie i nie pozbawione skomplikowanych, a czasem zupełnie dziwacznych dekoracji. Niektóre modele to biżuteria bez podszewki. Może to być związane z projektem, ale często ta metoda pomaga rozwiązać problem wyboru rozmiaru. Jeśli to konieczne, możesz zamknąć go jeszcze bardziej lub rozwinąć do woluminu.

Niezamknięte pierścienie paliczkowe

Małe pierścienie do paliczków

W dekoracjach, podobnie jak w ubraniach, istnieje kilka możliwości interpretacji. Oto podstawowe style, które dyktują, jak nosić srebrny pierścionek falangi lub z dowolnego innego metalu:

 • Podeszwa - jeden pierścień na palcu;
 • Lovers - dwa pierścienie na jednej ręce;
 • Najlepsi przyjaciele - dwa pierścienie na różnych rękach;
 • Parovoz - kilka pierścieni na jednym palcu.
Zestawy złotych i srebrnych pierścieni falangi

Jak nosić pierścionki na falangach palców?

Z nietypowymi pierścieniami Midi może wydawać się bardzo niewygodne, ale nie od razu je porzucić. Producenci dostarczyli wszystkie niuanse, więc jeśli wybierzesz odpowiedni rozmiar, taka biżuteria nie oderwie ci się od palców i nie ściskasz ich. To kwestia przyzwyczajenia. Po pewnym czasie przyzwyczaisz się do nich i nie zauważysz, a także innych biżuterii, które często nosisz.

Niezwykłe pierścienie paliczków

Aby uniknąć najbardziej rażących błędów, pamiętaj o następujących zasadach:

 1. Nie łącz pierścieni midi z długimi gwoździami, szczególnie zwężonymi. Wygląda wulgarnie i bez smaku.
 2. Może być manicure uniotyczne lub nasycone odcienie, ale zdecydowanie bez błyszczy i kamyków. Dostępny jest geometryczny wzór wykonany z folii w kolorze metalu produktu.
 3. Nie przesadzaj z ilością. Maksymalny dopuszczalny limit dla jednej ręki to siedem pierścieni, wśród których będą zarówno duże, jak i małe. W razie potrzeby dodaj zdjęcie - załóż bransoletkę lub zegarek. Taka decyzja będzie uzasadniona, a obraz nie zostanie przeciążony.
 4. Jeśli zdecydujesz się nosić tylko jeden złoty pierścionek na dwa paliczki, zadbaj o jego oryginalność. Lepiej, żeby miał ozdobę lub był inkrustowany kamykami.
 5. Istnieją różne opinie na temat połączenia złota i srebra, ale większość stylistów nadal zgadza się, że są one jeszcze lepiej podzielone.

Jeśli chodzi o pierścienie z mocowaniem do paznokci, istnieje kilka ważnych punktów:

 1. Przy wyborze ornamentu należy wziąć pod uwagę rozmiar (szerokość i długość) płytki paznokcia. Idealną opcją jest, gdy całkowicie pasują.
 2. Gwóźdź może mieć tę samą długość co dysza lub krócej, ale w żadnym przypadku nie jest dłuższy.
Pierścienie na górnej falangi