Thierry Mugler Alien to zapach, który od ponad dziesięciu lat jest chwalony przez dziewczyny i perfumiarzy na całym świecie. To niesamowite, jak dość prosty bukiet tworzy ogromną falę uczuć i emocji - kiedy poczujesz zapach Thierry'ego Muglera Alien, nie można o nich zapomnieć.

Alien perfumia kompozycja Thierry Mugler

Pierwsza edycja zapachu została wydana w 2005 roku i od razu stała się popularna wśród dziewcząt na całym świecie. Od tego czasu pojawiło się kilka wersji ulubionego aromatu, ale klasyczny, pierwszy bukiet w rozpoznawalnej butelce nadal cieszy się zasłużoną miłością. Autorami perfum Alien for Thierry Mugler zostali Dominique Ropion (Dominique Ropion) i Laurent Bruyere (Laurent Bruyere). Ze względu na charakter tych perfum można je przypisać grupie zmysłowych drzewiastych smaki wschodnie . Skład Thierry Mugler Alien dla kobiet wygląda następująco:

  • najważniejsze nuty: jaśmin;
  • nutami serca : nuty drzewne;
  • Nuty bazy: bursztyn.

Wiele dziewcząt, przyzwyczajonych do zmiany perfum na sezon, woli ten zapach Thierry Mugler na zimę.

Smak designu i reklamy

Alien z Thierry Mugler na pierwszy rzut oka uderza niezwykły design. Kształt butelki trudno jednoznacznie scharakteryzować - jest to skomplikowany wielościan o nasyconym fioletowym kolorze. thierry mugler alien1 Powyżej i poniżej, a także po bokach w obszarze pokrywy znajdują się złote detale w kształcie kropli. Większość butelki tych perfum jest podobna do dużego ametystu, osadzonego w złocie. Rzeczywiście, wygląd butelki jest niezwykły i obcy, co odzwierciedla nazwę tego zapachu. Obcy w języku angielskim oznacza "obcy, obcy, obcy". Na przedniej stronie butelki w dwóch przeciwnych kierunkach ta nazwa jest napisana w stylizowanej czcionce do rzeźbienia w kamieniu.

Pod marką projektową i reklamową, która odbyła się w celu wsparcia smaku. W reklamie promienie słońca ożywiają piękną statuę, a fioletowa butelka o nietypowym kształcie, która spadła z nieba w promieniach słońca, pozwala jej ratować życie, nawet gdy wychodzi słońce, jakby żywiło się siłą życiową, pozwalając mu się poruszać, sprawiało, że świeciło i iskrzyło od środka. To moc woni, połączona z aktywnością, jasnością i jednocześnie niezwykłą, która sprawia, że ​​jest niezapomniany i lubiany przez wiele dziewczynek i już dojrzałe eleganckie kobiety.