Być może najbardziej znanym zapachem marki Thierry Mugler jest Angel, który został wydany w 1992 roku i od tego czasu cieszy się modą na całym świecie dzięki bogatemu, bogatemu smakowi orientalny smak .

Skład perfum Thierry Mugler Angel

Angel Perfume firmy Thierry Mugler stał się jednym z pierwszych smaków dla smakoszy, czyli tych, w których tradycyjne nuty kwiatowe są połączone z aromatami przypraw i jadalnych słodyczy. Dlatego ogólne wrażenie takich duchów pozostaje takie, jakby można je jeść, ich kompozycje są bardzo bogate i trwałe. Dzięki tej innowacji perfumy stały się niezwykle popularne na całym świecie, aw 2007 r. Angel otrzymał nagrodę FI FiF Award Hall of Fame 2007.

W przeciwieństwie do innych znanych perfum marki Alien, zapach Angel Thierry Mugler ma bardzo złożoną, wielopłaszczyznową kompozycję, która od dawna ujawnia się na skórze, pozostaje niezapomnianym pióropuszem dla właściciela. Takie perfumy mogą pozostać na skórze nawet przez dwa dni, a za każdym razem, gdy je wdychasz, będziesz zaskoczony, że brzmią one nowocześnie. Tak więc piramida zapachu zawiera następujące główne etapy:

  • Nuty głowy : mandarynka, bergamotka, kokos, wata cukrowa, jaśmin, melon, chińskie kasje;
  • nutami serca: róża z Nepalu, brzoskwinia, jeżyna, śliwka, jaśmin, morela, miód, orchidea, konwalia, czerwone jagody;
  • nutami bazy są wanilia, karmel, fasolka tonka, paczula, piżmo, gorzka czekolada i ambra.
Thierry Mugler Angel1 Obraz zapachowy anioła

Dziewczyna, która pojawia się podczas wdychania pikantnego słodkiego aromatu Anioła, zawsze jest radosna, lśniąca i uderzająca energią życiową. Ale co najważniejsze, jest zapamiętany z powodu tego nieważącego pociągu, który pozostaje za nim.

Angel jest w sprzedaży od ponad 20 lat, w tym czasie wiele znanych kobiet zdołało odwiedzić perfumy. Zaprezentowano również różne wersje tych perfum. Nowoczesna twarz Thierry'ego Muglera Anioła to Georgia May Jagger, która spaceruje po neonowych polach w niezapomnianej reklamie. Słynna aktorka Eva Mendes stała się twarzą lekkiej wersji wody toaletowej o tym zapachu.

Zapach Angel występuje w tradycyjnej i rozpoznawalnej butelce w postaci niebieskiej gwiazdy z jedną srebrną krawędzią. Butelka jest w czarno-niebieskim pudełku z nadrukowaną nazwą i marką z przodu.