Wybierając najlepsze rękawice zimowe na nowy sezon, staramy się uzyskać akcesorium, które spełni trzy kryteria. Po pierwsze, dobre rękawiczki to ciepłe rękawiczki, ponieważ zima to nie czas na wyczyn w imię mody. Po drugie, powinny idealnie pasować do rozmiaru. I, oczywiście, być piękne! Jakie rękawiczki na zimę są najcieplejsze i jakie nowe wzory mogą nam zaoferować producenci?

Praktyczność i wygoda

Jeśli polegasz na wygodzie, nie ma nic lepszego niż rękawiczki z miękkiej tkaniny. Praktyczna ocieplana koszulka, niezwykłe dzierganie lub oryginalna faktura innych materiałów dają miejsce na eksperymenty stylistyczne. Klasyczna rękawica "gatunek" - modele z polarową podszewką. Materiał ten doskonale zatrzymuje ciepło nawet w najsilniejszych mrozach. Dodatkowo, włóknina nadaje skórze dłoni nieopisane uczucie miękkości.

Ostatnio producenci rękawic tekstylnych są izolowani specjalną warstwą wewnętrzną wykonaną z nowoczesnego materiału syntetycznego. Usuwa wilgoć, jednocześnie utrzymując ciepło. Doskonałe rozwiązanie na aktywny zimowy urlop lub gra śnieżkami w parku - trzywarstwowe ciepłe zimowe rękawiczki. Pierwsza warstwa zewnętrzna to tekstylia, warstwa wewnętrzna to wełna, a między nimi podszewka wykonana z tinsuleyt. W takich rękawicach po prostu niemożliwe jest zamrożenie!

Ciepłe zimowe rękawiczki1Ciepłe zimowe rękawiczki2Ciepłe zimowe rękawiczki3
Ponadczasowa klasyka

Oczywiście mówimy o akcesoriach wykonanych z prawdziwej skóry. Damskie zimowe skórzane rękawiczki są uosobieniem "ciepłej" elegancji. Jeśli chcesz wizualnie wydłużyć palce, zwróć uwagę na modele, w których wszystkie szwy są wewnętrzne. Te akcesoria wyglądają bardzo pięknie! Zimowe rękawiczki damskie z futrem będą nie tylko doskonałym dopełnieniem obrazu, ale także zapewnią komfort dłoni. Podszewka może być wykonana z tigeika, astrakhan, astrakhan, futra królika. Trend nadchodzącej chłodnej pory roku - długie ciepłe rękawiczki z przeszytymi "rękawami" wykonane z wełny lub teksturowanej skóry. Takie modele doskonale się łączą futrzane kamizelki i płaszcz z szerokimi rękawami.

Ciepłe zimowe rękawiczki4Ciepłe zimowe rękawiczki5Ciepłe zimowe rękawiczki6

Być może najbardziej eleganckie rękawice wykonane są z zamszu. Miękkość, szlachetne owłosienie, doskonałe właściwości termoizolacyjne - wszystko to sprawia, że ​​rękawice z zamszu są pożądane. Ale jest wada. Faktem jest, że zamsz jest dość kapryśny w pielęgnacji i szybko traci swój wygląd przy codziennym noszeniu. Ogólnie rzecz biorąc, wybór należy do Ciebie!

Rękawice Husky nie powodują takich problemów. Miękki, elastyczny materiał elegancko otula dłonie, skóra pod nimi jest zawsze ciepła, a rękawica sama wygląda jak rękawiczka. Ale w bardzo niskich temperaturach ich noszenie nie jest zalecane, ponieważ właściwości osłony termicznej cienkiej skóry koźląt lub jagniąt pozostawiają wiele do życzenia. Ale rękawice wykonane ze skóry jelenia lub świńskiej skóry będą ciepłe w każdą pogodę. Jeśli te pierwsze są dość drogie, to te drugie są dostępne dla wszystkich. Czy jesteś zainteresowany trwałymi rękawicami? Następnie warto kupić rękawice ocieplane futrem z koziej skóry.

Jakie kryteria zastosować przy wyborze zimowe rękawiczki ? Model, który Ci się podoba, powinien być dokładnie sprawdzony, aby zapewnić jakość wszystkich szwów. Wypróbuj dobrze rękawiczki, ściskając i rozklejając dłoń, aby określić właściwy rozmiar. Nie zapominaj o środkach do pielęgnacji rękawic wykonanych ze skóry lub zamszu!

Ciepłe zimowe rękawiczki7Ciepłe zimowe rękawiczki8Ciepłe zimowe rękawiczki9
Ciepłe zimowe rękawiczki10Ciepłe zimowe rękawiczki11Ciepłe zimowe rękawiczki12
Ciepłe zimowe rękawiczki13Ciepłe zimowe rękawiczki14Ciepłe zimowe rękawiczki15