Niezwykła broszka może całkowicie zmienić dowolny łuk. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że ta dekoracja jest dziś w modzie - o tym świadczą światowe gwiazdy show biznesu. Ponadto, jeśli w swoim arsenale akcesoriów kilka rodzajów broszki na raz, każdego dnia będzie można wyglądać inaczej. Niemniej jednak wszyscy wiemy, że nieudolnie noszona ozdoba tylko psuje obraz. Dlatego zanim zaczniesz używać oryginalnego akcesorium, warto dowiedzieć się, jak prawidłowo nosić broszkę.

O czym jest broszka iz której strony?

Miejsce, w którym są noszone broszki, jest kluczowym czynnikiem tego, jak będzie wyglądać.

  1. Bluzki i koszule. Na większości koszulek i bluzek przypinamy broszkę na kołnierzu z boku, tylko to nie jest produkt na guziki, ponieważ na nim można nosić tę dekorację i na środku. Nawiasem mówiąc, centrum powinno być noszone broszka kamea , ponieważ jest to zabytkowe akcesorium, a wcześniej było noszone w ten sposób. Jeśli nie chcesz nosić broszki na kołnierzu, jako opcja, możesz przypiąć ją do szalika lub paska na sukience. Będzie to wyglądało bardzo nietypowo i na pewno przyciągnie uwagę.
  2. Odzież wierzchnia, kurtki, kurtki. Jeśli zastanawiasz się, jak nosić broszkę z płaszczem lub kurtką - odpowiedź tutaj jest jedna - na klapach. Ale pamiętaj, że rozmiar klap i broszek powinien być proporcjonalny: masywna dekoracja nie zdobi małego klapy, a bardzo mała na dużym klapie po prostu zgubi się. Jeśli broszka zamieni klamrę, musisz ją założyć na płaszczu.
  3. Torby. Jeśli chcesz zaktualizować swoją starą ulubioną torbę i dodać do niej szyk, przypnij broszkę. Szczególnie uroczyście przygląda się temu akcesorium sprzęgło , a najlepiej, jeśli schemat kolorów będzie pasował do stroju wieczorowego.
  4. Bransoletki i naszyjniki. Dołączanie broszki do akcesoriów jest prostym sposobem na uczynienie jej bardziej interesującą i elegancką. Doda do tego główną atrakcję i z łatwością ją zmieni. Jednocześnie, w zależności od rozmiaru, można łączyć jednocześnie kilka broszek.

I kilka wskazówek:

  • na sukienkach o niskim kroju, najlepszym rozwiązaniem byłoby przymocowanie broszki w najniższym punkcie wycięcia;
  • jedwabny lub szyfonowy szal jest bardzo modny, aby przymocować broszkę;
  • jeśli chcesz zrobić efekt glamour na swoim zdjęciu, popraw broszkę na nakryciu głowy;
  • Dwie identyczne broszki można przymocować do pary butów.
Jak nosić broszkę 1Jak nosić broszkę 2Jak nosić broszkę 3
Jak nosić broszkę 4Jak nosić broszkę 5Jak nosić broszkę 6
Jak nosić broszkę 7Jak nosić broszkę 8Jak nosić broszkę 9