Każda dziewczyna chce wyglądać atrakcyjnie w każdym ubraniu. Ale często niektóre przedmioty w szafie stają się dla nas tabu z powodu braku figury lub problemów zdrowotnych. Jednym z takich problemów są żylaki, które mogą być dziedziczne, pojawiają się po porodzie lub w wyniku urazu. Nikt nie chce wystawiać swoich niebieskich żył na oglądanie przez innych, ale ciągle chować się pod spodniami, pozbawiając się możliwości noszenia pięknej sukienki lub bluzki ze spódnicą, tak dokuczliwy i obrażający. Ukryj takie niedociągnięcia pomogą odpowiednio dobrane rajstopy. Zapewniają one nie tylko efekt terapeutyczny, ale także pomagają nie wstydzić się pięknych nóg.

Jak wybrać rajstopy medyczne z żylaków?

Przede wszystkim należy skonsultować się z flebologiem, który doradzi, który rozmiar jest najlepszy. Właściwie dobrane rajstopy nie powinny być zbyt ściśnięte żyły lub odwrotnie, być wolne i bezużyteczne. Ale zwykle, nawet przy najlepszym dokręceniu, nie zapewnia efektu terapeutycznego ani profilaktycznego. Dlatego istnieją specjalne rodzaje ich.

Młode kobiety, które noszą dziecko, powinny kupować środki przeciwżylakowe rajstopy dla kobiet w ciąży . Muszą mieć wskazany stopień nacisku. W takich rajstopach specjalnie stworzona jest elastyczna wkładka, niezbędna do wzrostu brzucha. Więc nie będą one przeszkodą dla przyszłej matki. Wysokiej jakości naturalne rajstopy zapewnią nie tylko wydajność medyczną, ale także pozwolą skórze oddychać i pomogą pięknej połowie poczuć się kobieco i atrakcyjnie.

Zapobiegawcze rajstopy, o niskim stopniu nacisku, pomogą złagodzić ból i uczucie ciężkości nóg z wczesnym stopniem choroby. Ale jeśli chodzi o normalizację przepływu krwi z oczywistym uszkodzeniem żył, to w tym przypadku warto dać pierwszeństwo rajstopom uciskowym dla żylaków. Ale tutaj trzeba dokładnie wiedzieć, jakie dopuszczalne ciśnienie muszą wywierać w zależności od stadium rozwoju choroby. Tylko specjalista może to powiedzieć!

rajstopy przeciwżylakowe

Rajstopy przeciwżylakowe

Wykonywanie różnych nacisków w różnych obszarach stopy i równomierne rozprowadzanie, począwszy od maksimum od stóp do najniższych, w okolicy biodra i pachwiny, rajstopy przeciwżylakowe zapewniają prawidłową cyrkulację w układzie krążenia i pomagają w dalszym eliminowaniu powstawania zakrzepów. Dlatego są tak niezbędne dla kobiet niepełnosprawnych.

Wiele elastycznych rajstop z żylaków ma przyjemną teksturę i wygląd. Ponadto zawierają składniki przeciwbakteryjne. Istnieje szeroka gama modeli stylowych rajstop z różnymi wzorami, które są nie tylko atrakcyjne zewnętrznie, ale także mają wysoki efekt terapeutyczny.

Nie ukrywaj już nóg pod spodniami lub dżinsami! Po prostu kup modne rajstopy przeciwżylakowe. Jednak, aby nie zaszkodzić sobie, wypisując receptę na noszenie rajstop z żylaków, najlepiej zrobić wszystko dobrze i odwiedzić wykwalifikowanego specjalistę.