Kupując niezwykłą czapkę od projektanta, robisz odważne oświadczenie, ponieważ w takim nakryciu głowy nie pozostaniesz niezauważony na ulicy. Taka czapka, niezależnie od tego, jaki materiał został wykonany, pomoże ci zademonstrować swoją osobowość i styl.

Dziane, designerskie czapki

Technika dziania i szydełkowania zapewnia projektantom mody szerokie możliwości kreatywności, ponieważ możesz niemal dostrzec kobiecy kapelusz projektanta. Jednym z trendów w modzie do kapeluszy stały się śmieszne czapki w postaci kagańców zwierząt: sowy, lisy, koty. Akcesoria te podkreślają niezwykłe podejście i ironię ich właściciela.

Bardzo popularne były również dzianinowe czapki zimowe w postaci hełmu z brodą. W takim nakryciu głowy nie będzie zimno nawet w najsilniejszych mrozach, ponieważ dzianinowa "broda" nakładana jest na nos i podbródek, pozostawiając tylko otwarte usta i dobrze ogrzewa właściciela.

Wśród kobiecych dodatków oferowanych przez współczesnych projektantów należy zauważyć różne wariacje na temat tureckiego turbanu. Te czapki są wykonane z różnych kształtów i ozdobione niezwykłymi płaskorzeźbami i cennymi broszkami podtrzymującymi orientalny motyw.

Projektant czapek futrzanych

Pomysły projektantów w zakresie pracy z futrem są również twórcze i interesujące. Wykorzystują zarówno sztuczne, jak i naturalne materiały; futro z różnych opatrunków i tekstur, a także różne kolory skór. Często w jednym modelu nakrycia głowy łączone są detale dzianin i futra.

Najbardziej uderzającym rozwiązaniem w dziedzinie czapek futrzanych stały się ostatnio tak zwane "owłosione czepki": czapki z nausznikami sztuczne futro z długimi paskami-uszami po bokach i uszami przypominającymi psa u góry. W zależności od koloru futra, takie kapelusze imitują różne zwierzęta: perłowe szare i białe futro - husky, ciemnoszare - wilk, a nawet biały kapelusz z czarnymi uszami - panda.

projektant czapki 1projektant czapki 2projektant czapki 3
projektant czapki 4markowe czapki 5projektant czapki 6
projektant czapki 7projektant czapki 8markowe czapki 9