Kto powiedział, że biżuteria powinna być tylko z klejnotami, i powinny je robić tylko słynne domy jubilerskie? Utalentowani needlewienowie udowadniają, że jest odwrotnie. Wykorzystując korale, żyłkę, a czasem kamienie, tworzą prawdziwe dzieła sztuki, które pasują do codziennych ubrań.

Biżuteria z perełkami na szyi może być regularnie spotykana na tzw. "Targach rzemiosła", w sklepach z akcesoriami, a także w kolekcjach niektórych marek. Niektóre dziewczyny próbują nawet biżuterii z koralikami. Najczęściej są to delikatne naszyjniki 3-4 pasmowe z rzadkimi koralikami, które tworzą iluzję, że perełki właśnie się kruszą i jakoś pozostają na skórze.

Ekskluzywna biżuteria z koralików i koralików

Dziś uwagę fashionistek oferuje kilka rodzajów pięknej biżuterii wykonanych z koralików, które mogą podkreślić wyjątkowy styl i dodać specjalne uwagi do obrazu. Oto niektóre z nich:

  1. Biżuteria koralikowy naszyjnik . Jest to akcesorium, mocne do podstawy szyi i posiadające jasny element umieszczony w środku. Zroszony naszyjnik mogą być ciasno dopasowane do szyi i / lub do dekoltu w połowie dekoltu. Istnieją naszyjniki w całości wykonane z koralików, a tam są te, w których tkane są elementy metalowe i drewniane. Wyglądają bardziej modnie i elegancko.
  2. naszyjnik z pereł 1koralikowy naszyjnik 2koralikowy naszyjnik 3
  3. Biżuteria z koralików i kamieni. Takie produkty można wytwarzać ręcznie za pomocą drutu lub żyłki wędkarskiej lub na tkaninie. Te ostatnie znacznie lepiej podkreślają styl i stają się kluczowym dodatkiem do wizerunku dziewczyny. Turkus, bursztyn, granat i inne kamienie półszlachetne są używane z kamieni.
  4. Biżuteria z koralików i kamieni 1Biżuteria z koralików i kamieni 2Biżuteria z koralików i kamieni 3
  5. Biżuteria z drutu i koralików. Elastyczny drut działa jak szkielet, na którym trzymane są paciorki. Właśnie dlatego produkty te najczęściej wykonywane są w formie skomplikowanych kształtów. Drut służy do tworzenia kolczyków, bransoletek, broszek itp.
Biżuteria z koralików i drucików 1Biżuteria z drutów i koralików 2Biżuteria z drutów i koralików 3