Z tradycyjnego orientalnego nakrycia głowy noszonego i noszonego przez mężczyzn, pałąk-turban zamienił się w stylowy dodatek. Ta modna rzecz może być widoczna na gwiazdach, które pojawiają się w turbanie nawet na czerwonym dywanie. A wschodnie stroiki spopularyzował turban lub turban Paul Poiret na początku ubiegłego wieku. Słynny projektant mody był inspirowany atmosferą orientalizmu, ale styl Art Deco w latach siedemdziesiątych stracił na znaczeniu. Po prawie pół wieku takie czapki, jak turbany, pojawiły się ponownie na wybiegach. Dziś turban na głowie jest zarówno letnim, jak i zimowym nakryciem głowy, które można łączyć z różnymi ubraniami, aby stworzyć modny wygląd. Można to łatwo dostrzec oglądając kolekcje domów mody Gucci, Missoni, Undercover i Thom Browne.

Turban na głowie1Turban head2Turban head3
Turban na głowie4Turban na głowie5Turban head6

Oczywiście noszenie akcesorium ze strojami wykonanymi tonem to opcja wygrana-wygrana. Mogą to być zarówno monochromatyczne, jak i różnorodne modele, które pozwalają na połączenie z kobiecymi pastelowymi sukienkami, surowymi garnitury biznesowe . Jednak styliści zalecają używanie tego akcesorium w okresie wiosenno-letnim.

Co połączyć?

Jeśli zainspirujesz się do tworzenia stylowych zestawów z blogów ulicznych blogerów, to jest mnóstwo pomysłów na noszenie turban na głowie. Czarne akcesoria doskonale uzupełniają szczyty graficzne z nadrukami w paski lub zygzaki. Po dołączeniu spektakularnej nowoczesnej broszki na turbanie, obraz zamieni się w efektowny wieczór. Najłatwiej zrobić wrażenie, dodając czarny turban i jasnoczerwoną torebkę do lakonicznego czarnego monochromatycznego zestawu, podkreślając szminkę na ustach w podobnym makijażu.

Turban na głowie7Turban head8Turban głowy 9

Styl miejski akceptuje również takie akcesoria, jak turban, który może mieć postać czapki lub opasek na głowę. Kamizelki z turbanami, obszerne oversize i dżinsy, łącznie z prawdziwymi "chłopakami", sprawiają wrażenie imponujących. W zależności od koloru nakrycia głowy można eksperymentować z łukami, dodając zbuntowane, etniczne, bohemy.

Z tym specyficznym nakryciem głowy w orientalnym stylu, masywna biżuteria jest bardzo dobrze łączona, a także okulary z dużymi okrągłymi ramkami. Dzieje się tak, gdy trudno jest przesadzić z akcesoriami i biżuterią. A w twojej garderobie jeszcze nie pojawił się stylowy turban?

Turban głowy 10Turban na głowie11Turban głowy12
Turban głowy 13Turban głowy 14Turban na głowie15
Turban na głowie16Turban głowy 17Turban głowy 18