Czapka - modny dodatek w nowym chłodnym sezonie. Ten typ nakryć głowy podkreśla szczególny urok kobiety. W końcu początkowo czapki należały do ​​męskiej garderoby. A każdy męski element kobiecego wizerunku sprawia, że ​​jego właściciel jest seksowny i zmniejszony. Spośród wielu różnych modeli czapka z tweedu jest uważana za jedną z najpopularniejszych obecnie. To akcesorium jest istotne ze względu na jego wszechstronność. W końcu czapka jest dość otwartym nakryciem głowy. Ale z tak gęstego materiału jak tweed, stylowy model będzie niezawodną ochroną przed zimnem.

Najmodniejsze kobiece czapki tweedowe są uważane za modele w stylu czapki. Płaska konstrukcja z wąskim, ale szerokim daszkiem jest w stanie wyzwolić surowy wizerunek i dodać elegancji do luźnego kokarda. Również w modzie są czapki tweedowe z głęboką główną częścią i szerokim daszkiem. Ta opcja wygląda bardziej kobieco i miękko. Oryginalne berety tweed dosłownie zwyciężają w modelach z dzianiny i kaszmiru. Niezwykły sposób noszenia skarpet zawsze podkreśli indywidualność i oryginalność modnych kobiet.

Do czego służy czapka tweedowa?

Damska czapka z tweedu świetnie prezentuje się w połączeniu ze strojami biznesowymi i biurowymi. Ołówkowa spódnica, sukienka z płaszcza, klasyczny płaszcz, wysokie buty i botki na obcasie to idealny wybór do zdjęcia z ciekawym dodatkiem.

Modne nakrycie głowy jest ciekawym dopełnieniem wygodnej luźnej kokardy. W tym przypadku najodpowiedniejszym wyborem będą dżinsy, wsuwane w buty, skórzana lub dżinsowa kurtka, a także długi szalik.

Nie zapominaj o popularności męskich obrazów. W połączeniu z chinosami i szorstkimi butami tweed cap podkreśli Twoją kruchość i delikatność. A jeśli dodasz klasyczną kurtkę do takiego zespołu, twój wizerunek znajdzie elegancję i wyrafinowanie.

tweedowe czapki 1tweedowe czapki 2tweedowe czapki 3
tweedowe czapki 4tweedowe czapki 5tweedowe czapki 6
tweedowe czapki 7tweed caps 8tweedowe czapki 9