Dziewczyny bardzo lubią pierścionki, kolczyki i wszelkiego rodzaju łańcuszki i wisiorki. Dlatego popularność pięknej i wysokiej jakości biżuterii stale rośnie. Prawdopodobnie nikt nie będzie w stanie twierdzić, że w swoim luksusie i pięknie włoskim biżuteria sztuczna łatwo daje szanse innym.

Luksusowa biżuteria z Włoch

Nie jest tajemnicą dla nikogo, że wiele celebrytów często nie decyduje się na ekskluzywną biżuterię, ale na włoską luksusową biżuterię. Przecież jego jakość nie jest gorsza, a różnorodność opcji projektowych pozwala każdemu znaleźć biżuterię do jej gustu, podkreślając w ten sposób indywidualność i charakter właściciela.

Całą biżuterię można podzielić na trzy rodzaje:

  1. Klasyczna biżuteria. Takie produkty jak najdokładniej kopiować prawdziwą biżuterię. W tym samym czasie spryskane jest złoto i srebro. Klejnoty są zastępowane cyrkoniami, kryształami Swarovskiego, cyrkonem, sztucznymi perłami.
  2. Etniczne. Produkty te wykonane są z masy perłowej, koralików, kamieni półszlachetnych w stylu japońskim, chińskim, afrykańskim. Bardzo szybko zakochali się w wielu fashionistach, którzy lubią wyróżniać się z tłumu.
  3. Awangardowa biżuteria. Te wysoce artystyczne dekoracje są ucieleśnione przy użyciu różnych materiałów.

Elitarna włoska biżuteria zawsze przyciągała uwagę dziewcząt i kobiet, które nie mogą oprzeć się możliwości zakupu kolejnej eleganckiej biżuterii. Zawsze jest:

  • wysoka jakość;
  • stylowy projekt;
  • oryginalna kombinacja.

Jednocześnie kupując złotą biżuterię z Włoch, możesz być pewien, że nie można jej odróżnić od cennych przedmiotów.

Biżuteria ze szkła Murano

Nazwa tego szkła pochodzi od wyspy Murano o tej samej nazwie. Stąd robią niesamowicie piękne kolczyki, koraliki, bransoletki i wisiorki. Z jednej strony produktów wykonanych z tego materiału nie można przypisać biżuterii wykonanej z metali szlachetnych i kamieni, ale z drugiej strony nie można odmówić luksusu i piękna. Z tego powodu niektóre autor's biżuteria "Murano" jest bardzo drogie.

Biżuteria ze szkła z Murano jest idealna dla strój biznesowy i do luksusowej wieczorowej sukienki. Fani wolnego stylu również wolą tę biżuterię. Wśród ogromnej różnorodności biżuterii ze szkła każda dziewczyna może z łatwością wybrać odpowiedni dodatek do Twojego gustu i stylu.

Modna i stylowa biżuteria

Różnorodność kolekcji eleganckich i pięknych biżuterii Włochy Francja może zaskoczyć nawet najbardziej wyrafinowanych fashionistek. W tym przypadku można odebrać zestawy do każdego stylu i stroju, a bardzo ciekawe i luksusowe modele oferowane są przez takie firmy, jak Fendi, Beauty Brass, Kameo Bis, Onttaviani.

Naszyjniki na szyi i duże koraliki są bardzo popularne w tym sezonie. Bardzo istotne modele z dużymi wielobarwnymi kamieniami lub kawałkiem litego metalu. Uwierz mi, w tej dekoracji nie pozostaniesz niezauważona.

Rustykalna metalowa biżuteria wygląda stylowo, na przykład, duże ogniwa łańcuchów, pierścieni lub nieregularnych geometrycznych kształtów.

W modzie znów długie kolczyki, wisiorki, które czasem osiągają niesamowite rozmiary. Taka biżuteria jest idealna dla jasnych dziewczyn, które uwielbiają szokować społeczeństwo, a kupując włoską biżuterię, rozmawiasz z całym światem o swoim stylu i wspaniałym smaku. Żadna modna dziewczyna nie może się obejść bez tak luksusowych i pięknych produktów. Tak, i opierać się takiemu pięknu jest po prostu niemożliwe.

Włoska biżuteria 1Włoska biżuteria 2Włoska biżuteria kostiumowa 3
Włoska biżuteria kostiumowa 4Włoska biżuteria kostiumowa 5Włoska biżuteria kostiumowa 6
Włoska biżuteria do strojów 7Włoska biżuteria kostiumowa 8Włoska biżuteria kostiumowa 9