Nawet w XIX wieku Enrique Roessberg, obywatel niemiecki, otworzył w Hiszpanii sklep z galanterią skórzaną, którego towary cieszyły się wielkim powodzeniem. Właśnie w tym czasie narodziła się słynna marka Loewe, w której najpopularniejszy kierunek XXI wieku - perfumeria .

A teraz ponad 160 lat perfumerii Loewe jest symbolem jakości i wdzięku. Ta marka jest pełna kontrastów i wspaniałych emocji.

Woda toaletowa i perfumy Loewe Agua de Loewe

Co wybrać: woda toaletowa lub perfumy? Jaka jest ich różnica? Wśród ludzi jest opinia, że ​​perfumy są o wiele lepsze niż perfumy. Ale tak nie jest.

Różnica między tymi dwoma zapachami jest tylko w ich stężeniu. W zapachu pachnących substancji 15-25%, aw wodzie to tylko 10%. Woda toaletowa może być natryskiwana na włosy, ciało i odzież, ale perfumy ze względu na wysokie stężenie są nakładane punktowo, tylko kilka kropli.

Napoje spirytusowe są zalecane do stosowania tylko wieczorem ze względu na bogaty zapach, dlatego są uwalniane w małych fiolkach bez atomizera. Wiele kobiet woli używać wody, ponieważ ma zapach Agua de loewe1 dokładnie tak samo jak perfumy, tylko on nie jest tak surowy i natrętny.

Perfumy Agua de Loewe Ella

Najpopularniejszym kobiecym zapachem Loewe jest Agua de Loewe Ella. Został wydany w 2009 roku, ale do dnia dzisiejszego jest bardzo popularny wśród kobiet:

  • Nuty głowy : kumkwat, marakuja, bergamotka, cytryna i pomarańcza;
  • średnie nuty: róża, woda i biała lilia, pieprz;
  • nutami bazy są piżmo, cedr, drzewo sandałowe.

Perfumy Agua de Loewe Ella ma niesamowicie lekki i świeży zapach. Nie ma duszących i słodkich słodkich nut. Na pierwszy rzut oka całkowicie odmienne zapachy doskonale się łączą i otulają tajemniczym wdziękiem.