Istnieje opinia, że ​​mężczyzna zakochuje się w kobiecie tylko wtedy, gdy z powodzeniem wyłapuje perfumy. Tak czy owak - trudno powiedzieć, ale drogie panie powinny zdecydowanie uważać na swoje duchy i nie przegapić "tych samych" doskonałych perfum. I można je odebrać tylko w pełni ujawniając wszystkie swoje sekrety i subtelności.

Wskazówki dotyczące wyboru doskonałych perfum

W znajomości smaków wszystko jest jak u mężczyzn - niektórzy mogą odpychać, inni - zostać kochankami "na jeden wieczór", a jeszcze inni - towarzysze życia. Od razu odrzucasz jednego z kandydatów na "perfekcyjne perfumy", i uważnie przyglądasz się niektórym z nich ...

Co warto odstraszyć wybierając "ten" zapach?

  1. Pora dnia Na pierwszym spotkaniu z pachnącymi "kandydatami" ze względu na współczucie, idź rano, bo do wieczora zmącony jest węch i zmniejsza się wrażliwość na zapachy. Ponadto, nie kupuj perfum podczas menstruacji lub kilka dni przed ich wystąpieniem, ponieważ udowodniono, że w tym okresie zmysł węchu zmienia się nieco ze względu na zmianę tła hormonalnego i te perfumy, które lubiłeś podczas menstruacji po jej zakończeniu zawieść. Dlatego najlepiej kupić perfumy lub natychmiast po zakończeniu krytycznych dni lub w środku cyklu - wtedy zmysł węchu nie będzie z tobą okrutny żart.
  2. Właściwe miejsce. Jeśli używasz bibuły, nie trzymaj jej nosa natychmiast po nałożeniu na nią perfum. Również w żadnym przypadku nie powąchaj smaków fiolek lub kapsli. Niemal wszystkie nowoczesne perfumy zawierają alkohol, który ma ostry zapach i najpierw znika. Drażni ona receptory błony śluzowej nosa, a więc po jej wdychaniu nie będziesz w stanie docenić pachnącego zapachu perfum. Dlatego też, stosując perfumy na bibule, odczekaj co najmniej pięć minut, aż alkohol wyparuje, a dopiero potem przystąp do degustacji zapachu.
  3. Własne wrażenia. Istnieje ugruntowany pogląd, że dyskretne aromaty owocowe i kwiatowe są odpowiednie tylko dla młodych dziewcząt, a głębokie przeznaczone są dla dojrzałych kobiet. Perfumy Perfumy 1 Ale pamiętaj, że wszystko jest względne i nie ograniczaj się do kanonów wieku, jeśli lubisz duchy, ale podobno "poza wiekiem". Nie podążaj za stereotypami, skupiaj się wyłącznie na własnych preferencjach. Ponadto, jeśli lubisz zapach dla mężczyzn, nie krępuj się. W naszych czasach rozróżnienie zapachów "męskich" i "kobiecych" stało się warunkowe, a coraz więcej marek produkuje duchy typu unisex.
  4. Pora roku Zgodnie z obserwacjami perfumiarzy, w zimie, ocieplenie pachnie drewnem, przyprawami, skórą, a także słodkimi smakami - orientalnymi, owocowymi - najlepiej brzmi. Latem najlepiej jest preferować świeży zielony, cytrusowy, kwiatowy i morski smak.
  5. Porównanie. Nie spiesz się przy wyborze perfum, porównaj swoje ulubione zapachy i nie ograniczaj się do pierwszego ulubionego zapachu. Wszystko jest znane w porównaniu - ta zasada odnosi się do duchów. Najlepiej jest wrócić do wszystkich zapachów, które lubisz ponownie w pół godziny po pierwszej degustacji. Możesz być zaskoczony, jak zmieniają się twoje preferencje, gdy zapachy się "rozwijają". Jeśli wybrałeś kilka perfum, zastosuj je na skórze, zobacz, jak zapach "zabrzmi" na ciebie. A jeśli nuty i akordy zapachu urzekają i fascynują zarówno na bibule, jak i na skórze - to właśnie perfekcyjne perfumy.
Tajemnice stosowania aromatów
  1. Jeśli ważne jest, aby zapach długo utrzymywał się w tobie, wolisz perfumy niż wodę perfumeryjną. Perfumoodporne i trzymaj na skórze przez około 15 godzin, a woda perfumeryjna całkowicie znika w ciągu 2 godzin po aplikacji. Perfumy są bardziej skoncentrowane, a zatem kosztują więcej niż woda toaletowa, ale ostatecznie okazują się dużo bardziej ekonomiczne.
  2. Perfumiarze wydzielają około 16 aktywnych punktów na ciele, które najlepiej nadają się do nanoszenia perfum, dzięki czemu "brzmią" tak długo, jak to możliwe i bardziej intensywnie. Wśród stref aktywnych perfumami są nadgarstki, Perfekcyjne perfumy 2 świątynie, szyja, zgięcie łokcia, centrum klatki piersiowej, kostki i pod kolana.
  3. Jeśli nie lubisz nakładać perfum na siebie, posyp je przed sobą, a następnie wejdź w pachnącą chmurę. Ale ta metoda jest odpowiednia tylko dla nasyconych duchów, ale płuca powinny być stosowane tylko na skórze.
  4. Należy pamiętać, że sucha skóra nie zatrzymuje aromatów, nawet tych najbardziej uporczywych, ponieważ szybko wchłania pachnące oleje. Dlatego zawsze nawilżaj skóra bez względu na jej typ jeśli chcesz, żeby zapach dłużej trwał. Najlepiej stosować perfumy po prysznicu.