Pomimo pojawienia się w ostatniej dekadzie ogromnej liczby marek akcesoriów, są tu wartości wieczne. Jeśli zegarek jest w Szwajcarii, a wyroby skórzane to Włochy. Jego renoma jest nienaganna - wysokie wymagania dotyczące doboru materiałów, wysokiej jakości produkcji surowców i modnych, stylowych, nowoczesnych modeli.

Lista marek włoskich toreb

FURLA . Rodzinna firma zajmująca się produkcją skórzanych toreb i akcesoriów powstała w 1927 roku. Przez cały okres istnienia mieli wystarczająco dużo czasu, aby doskonalić swoje umiejętności i oferować tylko najlepszy produkt.

Jednym z najpopularniejszych modeli FURLA jest Candy Bag i Candy-Brissima Tour. Te oryginalne kobiece towarzyszki są wykonane z błyszczącej błyszczącej gumy - jest to niezbędne dla prawdziwych fashionistek! Te torebki tworzą dobry nastrój, kiedy na nie patrzysz.

włoskie torby brand2włoskie torby brand3włoskie torby brands4

COCCINELLE . To drugie światło wśród znanych marek włoskich toreb. Firma urodziła się w 1978 roku. Rodzina rozpoczęła działalność od otwarcia małej fabryki do szycia skórzanych torebek, toreb kosmetycznych i sprzęgieł. Firma słynie z tego, że od lat 80., kiedy istniała masowa automatyzacja produkcji, nie mieli oni w pełni zautomatyzowanej maszyny. 80% wszystkich toreb COCCINELLE zostało zszytych i nadal szyte ręcznie. Jakość jest naturalnie niewiarygodnie wysoka.

włoskie torby brands5włoskie torby brands6włoskie torby brand7

TOSCA BLU . Nie łudźcie się tym, że marka Tosca Blu pojawiła się wśród marek toreb we Włoszech dopiero w 1998 roku. Jego historia rozpoczęła się wcześniej - rok po otwarciu fabryki Coccinelle - w 1979 roku. Założyciel marki - Giacomo Ranzoni doskonale zrozumiał skórę i wybrał surowce z pewnej produkcji, która ma wysoką odporność na zużycie i doskonały wygląd. Do pracy przy pierwszej produkcji zatrudnił tylko najlepszych mistrzów. To później stało się jedną z zasad firmy.

włoskie torby brands8włoskie torby brand9włoskie torby brands10

Marino Orlandi . W latach siedemdziesiątych wśród włoskich marek torebek pojawił się kolejny konkurent. Założyciel marki, Marino Orlandi, stał się znany także ze swoich wymagań dotyczących jakości produktów i doświadczenia pracowników, którzy je produkują. Szkice przyszłych modeli, twórca zawsze sam malował ręcznie na papierze, a następnie ożywił je. Torebki tej marki wyróżniają się dzięki innej ważnej funkcji: oryginałowi drukuj . Wzory na produktach często przypominają całe obrazy. Aby osiągnąć ten efekt, w procesie produkcji i dekoracji stosuje się wytłaczanie i perforację.

włoskie torby brand11włoskie torby brand12włoskie torby brand13