Jesień często przysłania piękny kobiecy wizerunek i psuje nastrój swoją "płaczącą" pogodą. Jednak styliści twierdzą, że nic nie powinno wpłynąć na twoją świeżość, radość i blask. Aby rzucić wyzwanie pogodzie, należy użyć stylowych i jasnych akcesoriów. Oczywiście biżuteria i małe przedmioty nie zawsze będą odpowiednie i widoczne. Dlatego znaczenie i ogromna popularność o tej porze roku staje się żółtym parasolem żeńskim. Moda na takie modele nabiera tempa w ciągu ostatnich kilku sezonów, ponieważ jasne kolory, jak żadne inne, lepiej pasują do jesiennego wyglądu, a także będą doskonałą opcją do wyróżnienia się od reszty i podkreślenia swojej indywidualności.

Stylowe parasole na żółto

Obecnie projektanci oferują duży wybór oryginalnych i stylowych modeli w jasnych kolorach. To dzięki szerokiej różnorodności, a także nasyceniu, żółty parasol stał się modnym dodatkiem. Zobaczmy, które modele są dziś najbardziej popularne.

Żółta parasolka . Najbardziej praktycznym wyborem byłby elegancki model z szeroką kopułą. Żółte laski zapewnią nie tylko wygodę i przytulność podczas złej pogody, ale także pokażą twoje wyrafinowanie, kobiecość elegancja

żółty parasol 1żółty parasol 2żółty parasol 3

Parasol z żółtym nadrukiem . Jeśli cień słońca jest dla Ciebie atrakcyjny, ale wersja gładka nie pasuje do ciebie, to stylowe rozwiązanie to wybór soczystych zdjęć. Najpopularniejszym dodatkiem jest parasol z żółtymi liśćmi, który idealnie pasuje do jesiennego motywu. Również w modelu mody z napisami i kwiatowymi abstrakcjami.

żółty parasol 4żółty parasol 5żółty parasol 6

Żółty parasol z dzianiny . Jasne akcesoria prezentowane są nie tylko przez modele w złych warunkach pogodowych, ale także w wersji dekoracyjnej. Dziś rzemieślnicy oferują piękne i bardzo kobiece dzianiny w parasole w żółtym kolorze, które staną się oryginalnym wystrojem na sesję zdjęciową, ślubną jesienną stylizację lub po prostu na spacer.

żółty parasol 7żółty parasol 8żółty parasol 9