Dla prawdziwych fashionistek nie jest tajemnicą, że stylowe akcesoria mogą przekształcić każdy, nawet najbardziej skromny obraz. Będą podkreślać indywidualność, będą umieszczać ciekawe i poprawne akcenty, sprawią, że inni będą zwracać uwagę na Ciebie. Dekoracje od projektantów czasami działają cuda, dodają nowe i ciekawe aspekty wyglądu. Styliści zalecają, aby nie skąpić tych modnych i tak przyjemnych drobiazgów - warto. Tylko pamiętaj, aby znać pewne zasady dotyczące ich noszenia. Wtedy i tylko wtedy będziesz wyglądać jak piękna ze strony błyszczącego czasopisma.


Wskazówki dla stylistów
  1. Nie obniżaj kosztu obrazu. Jeśli założysz ręcznie robioną biżuterię, to porzuć oczywiście plastikową biżuterię.
  2. Nie przeciążaj zespołu. Zazwyczaj ekskluzywna biżuteria projektanta wygląda jasno na własną rękę, więc krzyki stroje są lepiej odłożyć. Możesz więc ustawić odpowiednie akcenty.
  3. Nie ubieraj się od razu we wszystkich swoich luksusowych i oryginalne dekoracje . O wiele ciekawiej będzie spojrzeć na każdy z tych akcesoriów osobno, uzupełniony o podobną stylową biżuterię. Jeśli wybierzesz bransoletkę, połóż pierścień z drugiej strony. Więc będzie wyglądać bardziej harmonijnie.
  4. Jeśli zdecydujesz się uzupełnić swój zespół o masywnego projektanta ozdoby ze skóry lub koraliki, a następnie postępuj zgodnie z prostą "zasadą dwóch". Zawsze używaj go, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. Mówi się, że w tym samym czasie nosić nie więcej niż dwie takie rzeczy, na przykład, nosić tylko naszyjnik i bransoletkę, lub kolczyki i pierścionek. Jest to prawdą, nawet jeśli wszystkie te rzeczy zostały sprzedane w jednym zestawie. Zawsze wiedz, kiedy przestać!

Projektant ozdób do włosów

Te gadżety wykonują jednocześnie dwie funkcje: estetyczne i praktyczne. Nie tylko ozdabiają właściciela, ale także trzymają włosy. Dlatego przy ich wyborze warto zastanowić się, czy fryzura oparta na tych akcesoriach jest właśnie dla Ciebie. Opaski nie trafiają do właścicieli okrągłych twarzy, w tym przypadku diademy będą bardziej odpowiednie. Masywne grzebienie i spinki do włosów są bardziej odpowiednie dla dziewcząt z dużymi rysami twarzy, podczas gdy u kobiet o cienkich i małych rysach wyglądają one grubo. Ponadto, wybierając, postępuj z długości włosów. Szkoda, że ​​wybrana rzecz nie będzie w stanie utrzymać twoich loków, lub, przeciwnie, będzie dla ciebie zbyt ciężka i nie wytrzyma dobrze.

Projektant biżuterii 1Projektant biżuterii 2Projektant biżuterii 3
Designer Jewellery 4Projektant biżuterii 5Projektant biżuterii 6
Projektant biżuterii 7Projektant biżuterii 8Projektant biżuterii 9