Trudno dziś sobie wyobrazić szafę stylowej i nowoczesnej dziewczyny bez tak funkcjonalnych detali jak opatrunek do włosów, który ostatnio stał się niezwykle wyrafinowanym dodatkiem.

Ozdoby na głowie w postaci opasek do włosów różnią się prawdziwą różnorodnością, ozdobione są koronką, kwiatami, cyrkoniami lub kamieniami!

Jako stylowe elementy garderoby, opaski na głowę pojawiły się w połowie XX wieku. Byli szczególnie popularni wśród przedstawicieli ruchu hippisowskiego, którzy wiązali na głowie paski ze skóry i tkanin, a także kolorowo bandany .

Moda nowoczesności dała nowe pomysły na styl opatrunków, stały się bardziej eleganckie i kobiece. Obecnie projektanci mody oferują opaski na włosy w postaci kwiatów, różnorodnego tkactwa, haftu i dekoracji.

Opaska do włosów - obowiązkowa w sezonie!

Dlaczego opaska na włosy jest teraz tak popularna? Przede wszystkim takie akcesorium to eleganckie i stylowe rozwiązanie, które doda każdej dziewczynie elegancji i uroku. Ponadto styliści zdobią je z niedoścignionymi elementami, takimi jak koraliki, cyrkonie, kwiaty, pióra, a nawet futro, które może pożyczyć cały obraz.

Piękno pasm włosów jest ich wszechstronność - są odpowiednie dla prawie każdej długości i rodzaju twarzy. Dlatego mogą być noszone jako krótkie fryzury i zwalniające długie włosy.

Bandaż będzie wygodną opcją dla włosów z hukiem i może całkowicie zmienić cały obraz. Taki bandaż może "przycisnąć" huk do czoła i można go ukryć. Reszta włosów jest zebrana w ogon lub wiązkę lub schowana pod bandażem. Dzięki temu akcesorium możesz tworzyć różnorodne obrazy: romantyczne, w stylu retro, greckie i inne.

Bandaże jako akcesoria do włosów: odmiany

Piękne opaski do włosów są najbardziej różnorodne: w formie opasek na głowę, kokardek lub sznurówek o różnych szerokościach.

Szczególnie popularne modele takich akcesoriów to:

  • szerokie bandaże na włosy;
  • Greckie opaski do włosów;
  • opaski do włosów z kwiatami;
  • ślubne opaski na włosy.

Szerokie opaski do włosów są doskonałym wyborem dla dziewcząt o długich i kręconych włosach. Bardzo wygodnie jest używać jedwabnej apaszki jako takiego akcesorium, który może być dziany w specjalny sposób wokół głowy. W rezultacie obraz dziewczyny natychmiast się zmienia i staje się pełen uroku i uroku.

Alternatywą dla czapek zimowych jest bardzo wygodne używanie wełnianych i futerkowych opasek na głowę, które pomogą utrzymać styl podczas zimowych porach roku.

Grecka opaska do włosów jest ulubionym dodatkiem wielu stylowych dziewczyn. I nie jest to zaskakujące, ponieważ dzięki niej każde piękno może łatwo przekształcić się w muzę z greckich mitów. Ta fryzura jest idealna zarówno do spacerów, jak i uroczystości, a jej główna cecha będzie udoskonalona.

We współczesnej mody, opatrunki z kwiatami są niewątpliwym trendem, który wyróżnia się barwną różnorodnością. Ozdabiane różami, kwiatami sakury, jaskierami, a nawet leśnymi jagodami, mogą stać się wspaniałą atrakcją romantycznego i świeżego wizerunku. Nic dziwnego, że opatrunek na włosy z kwiatkiem znajduje się na liście głównych zakupów w tym sezonie.

Nowoczesne narzeczone coraz częściej wybierają różne bandaże ślubne zamiast włosów zasłony . Te ozdoby na głowie mogą być szerokie i wąskie, białe lub w innych kolorach, ozdobione różnymi elementami: koralikami, koronkami, kwiatami, kamieniami.

Biorąc pod uwagę różnorodność tych akcesoriów, możesz tworzyć piękne obrazy, bawić się stylami i zawsze pozostać niezrównanym!

opatrunek do włosów z opaską 1opaska na włosy opaska 2opaska na głowę z opaski na głowę 3
opaska na głowę z opaski na głowę 4opaska na głowę z pałąkiem na głowę 5opaska na włosy z pałąkiem na głowę 6
opaska na głowę opaska 7opaska na włosy opaska 8opaska na włosy opaska 9