Dla wielu fashionistów taki dodatek jak jednorazowe skarpetki, dziś stał się koniecznym drobiazgiem. Taki element można porównać z chusteczką lub serwetkami - nigdy nie wiadomo, kiedy jest potrzebny, ale zawsze pod ręką we właściwym czasie. Dziś jednorazowe skarpetki są używane w wielu organizacjach publicznych. O wiele łatwiej jest nosić kompaktowe akcesoria niż na przykład zdejmowane buty . Ponadto taki przedmiot zajmuje minimum miejsca w torebce, ale pozwala ci być pewny siebie i praktyczny przez cały dzień.

Damskie skarpetki jednorazowe

Do chwili obecnej istnieje kilka rodzajów jednorazowych skarpet. Większość akcesoriów jest podzielona na specjalne i codzienne. Ale oto, co jest powszechne w każdym modelu, więc jest to budżet. Skarpetki jednorazowe, ale często konieczne. W końcu to akcesorium to higiena, czystość i pewność w jego bezpieczeństwie. Zobaczmy jakie są rodzaje jednorazowych skarpet?

Jednorazowe skarpety na buty zapasowe . Najpopularniejszym obecnie dodatkiem jest jednorazowy zamiennik standardowych skarpet. Taki model jest przedstawiony w postaci cienkich pokrowców na elastyczną taśmę, co czyni je bezwymiarowymi. Takie jednorazowe skarpetki są wykonane z nietkanego materiału bawełnianego. Często to akcesorium jest dostarczane wraz z wymiennymi butami oferowanymi w placówkach publicznych, na przykład w kręgle.

jednorazowe skarpety 1jednorazowe skarpetki 2jednorazowe skarpety 3

Jednorazowe kosmetyczne skarpetki . W nowoczesnej kosmetologii wygodny dodatek jest integralną częścią pracy profesjonalistów. Przy pomocy modeli polietylenowych eksperci wykonują owijki, szorowania, pilling. Dostępne są również jednorazowe skarpetki z frotte, gazą i bawełną, często stosowane w leczeniu stóp. Akcesoria bez palców, wygodne dla pedicure stały się popularne.

jednorazowe skarpety 4jednorazowe skarpetki 5jednorazowe skarpety 6

Jednorazowe skarpetki nylonowe . Oprócz specjalnych modeli, projektanci oferują akcesoria do codziennego noszenia. Takie skarpetki są wykonane z bardzo cienkiego, prawie niewidocznego nylonu. Ten materiał sprawia, że ​​skarpetki są jednorazowe. Rzeczywiście, więcej niż jeden ubrany w delikatny dodatek nie wytrzymuje.

jednorazowe skarpetki 7jednorazowe skarpety 8jednorazowe skarpety 9