Szwajcarska jakość w bardzo atrakcyjnych cenach - to słowa, które można wykorzystać do scharakteryzowania produktów Swatch. Tradycja i niezawodność ruchu szwajcarskiego, uznanego na całym świecie za standard zegarmistrzostwa, oraz niezwykły, stylowy i nowoczesny design są charakterystyczne dla wszystkich modeli tej marki.

Skórzane paski od zegarka Swatch

Specjalną marką i rozpoznawalnymi symbolami w modelach zegarków tej firmy są paski do zegarków. Mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym ze skóry naturalnej. Charakterystyczną cechą tych pasków jest specjalny, unikalny podwójny otwór do przymocowania paska do zegarka, a także ekskluzywny wyważacz klamrowy. Skórzane paski do zegarków tej marki wyglądają solidnie i są drogie, wykonywane są w klasycznych kolorach prawdziwej skóry: czarnym, brązowym, wyciszonym pomarańczowym. Paski te doskonale komponują się z wieloma modelami zegarków Swatch o klasycznym wyglądzie.

Swatch Metal Strap

Metalowe paski są również używane przez markę Swatch. Były szczególnie szeroko stosowane w kolekcji Swatch Irony. Pasek do zegarka Swatch Irony to styl i elegancja w każdym szczególe. Doskonale nadają wygląd obudowy chronometru, są doskonale noszone, nie tracą przytomności z czasem i wyglądają całkiem sympatycznie. Zegarki z takim paskiem można łatwo łączyć, nawet ze ścisłymi garnitur biznesowy .

Pasek silikonowy Swatch

Ale najszerszy wybór w dziedzinie koloru i wzornictwa można znaleźć w popularnej linii silikonowych pasków Swatch. Po zakupie zegarka można następnie, kupując różne paski silikonowe, modyfikować je, za każdym razem uzupełniając obraz niezwykłym i stylowym dodatkiem. Takie paski są szczególnie popularne wśród młodzieży. Prawdziwym trendem jest zegarek Swatch z długim paskiem, który można dwukrotnie owinąć wokół nadgarstka.

paski do zegarka swatch1paski od zegarków swatch2paski od zegarków swatch3
paski od zegarków swatch4paski od zegarków swatch5paski od zegarków swatch6
paski do zegarka swatch7paski od zegarków swatch8paski do zegarka swatch9