Noszenie markowych stylowych zegarków, które zaskakują niezawodnością i dokładnością, ale z poobijanym paskiem nie jest opcją dla współczesnych fashionistek. Na szczęście znana firma Tissot oferuje swoim klientom usługi wymiany pasków. Kolekcja obejmuje paski różnych rodzajów materiałów. Ten metal, skóra i guma. Zadowolona z możliwości wyboru odpowiednich kolorów. Oczywiście, jeśli w swojej kolekcji są zegarki produkowane przez markę Tissot, to odrapany lub zgrany pasek nie będzie problemem. Można go łatwo zastąpić nowym. Ale nawet kupując oryginalny pasek zegarkowy Tissot, możesz być rozczarowany zakupem, ponieważ powinieneś znać pewne zasady wyboru.

Wybór paska

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania przy zakupie nowego paska jest numer wygrawerowany na metalowej obudowie zegarka. Często marka Tissot używa znaków alfanumerycznych zaczynających się na literę T i kończących na literach A. Jeżeli oznakowanie składa się z trzech liczb, poprzedzonych literą L lub Z, oznacza to, że nie ma ustalonego formatu numeru ciała. Należy zauważyć, że wyszukiwanie numeru na zegarku z edycji limitowanej jest skazane na niepowodzenie, ponieważ takie modele nie są w ogóle oznaczone. Wybierz skórkę lub gumowy pasek w przypadku zegarków Tissot w tym przypadku pomoże tylko konsultant sklepu firmowego. Nie trzeba nosić zegarka, jeśli znasz numer fabryczny określony w dokumentach.

W 2009 roku marka wprowadziła nową kolekcję Tissot Couturier. Etui w modelach kobiecych wykonywane są w kilku wariantach stylistycznych, co oznacza, że ​​rozmiar pasków jest różny dla nich. Pasek zegarka Tissot Couturier jest jeszcze łatwiejszy do wyboru niż do modeli z podstawowych kolekcji. Jeśli średnica obudowy wynosi 39 milimetrów, potrzebny jest pasek, którego szerokość w punkcie mocowania wynosi 22 milimetry. Jeśli średnica wynosi 41 milimetrów, wówczas szerokość wynosi 23 milimetry, a przy średnicy 43 milimetrów potrzebna jest szerokość paska 24 milimetry. Możliwość wymiany zużytego paska na oryginał jest przekazywana właścicielom zegarków Tissot Couturier tylko w przypadku, gdy "rodzimy" został wykonany z metalu. Co zrobić, jeśli jest to skóra lub guma? Istnieją tylko dwa możliwe rozwiązania tego problemu: kup fałszywy pasek lub kup nowy zegarek.

Watchband Tissot1Obejrzyj pasek Tissot2Zegarek Tissot3
Obejrzyj pasek Tissot4Obejrzyj pasek Tissot5Obejrzyj pasek Tissot6
Obejrzyj pasek Tissot7Obejrzyj pasek Tissot8Obejrzyj pasek Tissot9