Nazwa "choker" pochodzi od angielskiego słowa "choker", co oznacza "zadławienie". Nie jest to wcale zaskakujące, ponieważ tatuaż jest ściśle dopasowany do szyi. Z tego powodu nazywają to chokerem tatuażu, ponieważ dzięki swojemu dopasowaniu do skóry ten klejnot z daleka przypomina wykrzywiony i pełen wdzięku tatuaż i tylko blisko widać, że jest to właściwie tylko dodatek. Ogólnie rzecz biorąc, taka dekoracja, jak choker tatuaż, stała się popularna już od jakiegoś czasu, ale do dziś nie straciła na znaczeniu wśród młodych ludzi. Dlatego dodanie takiego arsenału biżuterii do takiej rzeczy, będziesz zadowolony, ponieważ różnorodność oryginalnych akcesoriów w pudełku jest zawsze przyjemnością dla każdej kobiety.

tatuaż choker1tatuaż choker2tatuaż choker3

Z czego zrobiono choker do tatuażu?

Choker tatuaż jest akcesorium, które można kupić w sklepie i tkać go samodzielnie. W tym samym czasie może być wykonana z dość różnorodnych materiałów. Jeśli mówimy o, by tak rzec, klasycznej wersji chokera, to jest utkana z kolorowej żyłki wędkarskiej. Dobrą opcją byłby również specjalny drut. Zarówno żyłka, jak i drut można kupić w sklepach z akcesoriami, a także w sklepach ze sztuką. Ponadto niektórzy rzemieślnicy wyplatają chokerów z tego, co przychodzi im do głowy. Na przykład możesz zrobić to z okablowania bezczynnych słuchawek. Ogólnie rzecz biorąc, najważniejsza jest fantazja i umiejętności, i zawsze będą materiały do ​​pracy.

Tatuaż Choker

Pomimo tego, że wzór chokera tatuażowego wygląda dość skomplikowanie, jest po prostu niesamowicie lekki, więc jego stworzenie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, tylko pragnienie.

Musisz utworzyć dwa kawałki żyłki (drut). Ich długość zależy od tego, jaki rodzaj choksu wybierasz do splotu: bransoletki, pierścionka lub naszyjnika. Następnie połącz oba przewody na samym początku i napraw je na stole. Następnie zacznij tkać. Weź odpowiednią koronkę, umieść ją pod lewą stroną, a następnie przyklej ją pod własną podstawą. Podciągnij się. Następnie zrób to samo z drugim lewym przewodem.

Rodzaje chokerów tatuażowych

Początkowo tatuażowy naszyjnik był ozdobą na szyi, ale teraz jest bransoletki a nawet pierścienie. A jednocześnie warto zauważyć, że naszyjnik zawsze wygląda świetnie, bardzo stylowo minimalistyczny . Tak więc, jeśli nie chcesz nosić takiego akcesorium na szyi, możesz wybrać choker dla siebie na przecinku lub wybrać mały pierścionek.

Taka dekoracja jest na ogół idealna dla dziewczynek, które uwielbiają stylowe dodatki, które w tym przypadku nie byłyby ani zbyt obszerne, ani zbyt jasne. Dodatkowo, choker będzie wspaniałym dodatkiem do codziennego wyglądu, który czasami nie chcesz "komplikować" dekoracjami. Ale przy okazji i przy sukience naszyjnik nie będzie wyglądał wcale gorzej. Na przykład, jeśli wybierasz się na imprezę w genialnej sukience, która sama w sobie jest ozdobą, to idealnie pasuje do tego obrazu, dodając do tego brakującą "skórkę". Tak więc choker jest niewątpliwie bardzo wszechstronnym akcesorium, wręcz na każdą okazję.

Oprócz zwykłych chokerów tatuażowych istnieją podwójne, które z jakiegoś powodu nie są tak popularne, choć są bardzo interesujące. Składają się z dwóch "pasków" splątanych, splecionych razem, dzięki czemu podwójny choker, oczywiście, okazuje się szerszy. Ta opcja biżuterii wygląda świetnie na szyi lub jako bransoletka. Chociaż klasyczne cienkie chokery są nadal powszechne. Są one prawdopodobnie łatwiejsze do utkania i wygodniejsze w noszeniu.

A poniżej w galerii możesz zobaczyć zdjęcia chokerów. Być może to jest właśnie dekoracja, której brakowało w twoim pudełku, ale nie wiedziałeś?

tatuaż choker4tatuaż choker5tatuaż choker6
tatuaż choker7tatuaż choker8tatuaż choker9
tatuaż choker10tatuaż choker11choker tatuaż12