Lato zapowiada się gorąco, nie tylko na promieniach słońca, ale także na modnych nowościach. Tak więc okulary przeciwsłoneczne są u szczytu popularności. Dają tajemniczości, tajemniczości kobiecy obraz, a jednocześnie idealnie chronią przed jasnym światłem.

Jakie są te modne ciemne okulary przeciwsłoneczne?

Ten jasny akcent dowolnego obrazu będzie w stanie odgrywać rolę wspaniałego dodatku do każdego stroju. Zwłaszcza jeśli chodzi o popularne okrągłe okulary przeciwsłoneczne. To styl Ozzy'ego Osbourne'a i bohatera książek J. Rowling, Harry Potter. W Fashion Tygodniach wiele słynnych domów mody demonstrowało swoją pasję do tej formy: Prabal Gurung, Tracy Reese, Karen Walker. Co więcej, były modele z kontrastującym jasnym obrzeżem, które nie mogły nie dodawać uroku wizerunkowi współczesnej modnej kobiety.

Jeśli mówimy o ramie, należy wspomnieć, że w tym sezonie, wybierając okulary w ciemnych okularach, zarówno z diolami, jak i bez nich, należy zwrócić uwagę na oprawę tego akcesorium. Tak więc, w szczytowym momencie popularności, wykonane są klasyczne rogi i plastikowe ramki futurystyczny styl . To prawda, że ​​Juicy Couture postanowił nadać ton aktualnym trendom mody i zaprezentował publiczności okulary z najcieńszymi metalowymi ramkami.

Szczególną popularność w tym sezonie nabywają produkty ze szkłem lustrzanym. Pełno wiosenno-letnich kolekcji. Tak więc, jeśli wcześniej te okulary były popularne w latach 20., 70., wtedy sława do nich wróciła.

Okulary przeciwsłoneczne i kształt twarzy

Aby nie zepsuć swojego wizerunku modnymi rzeczami, bezskutecznie łącząc, wybierając jeden lub drugi element garderoby, akcesorium, powinieneś starannie rozważyć swój wizerunek. Tak więc tylko te dziewczyny w okrągłych okularach przeciwsłonecznych będą wyglądały świetnie, mają ładną okrągłą twarz, jak Charlotte Charch, Christina Richie czy Drew Barrymore.

Piękno o tym samym owalnym kształcie twarzy, co Cindy Crawford, Julia Roberts i Courtney Cox, zaleca się przyjrzeć bliżej każdemu okularowi. Czego nie można powiedzieć o modnych kobietach o kształcie serca (Naomi Campbell, Scarlett Johanson, Reese Witherspoon). Pasują do ciemnych, zaokrąglonych okularów.

Jeśli twarz ma kształt gruszki podobny do Jennifer Aniston, powinieneś zwrócić uwagę na szeroką krawędź. A dla kwadratowego kształtu (Keira Knightley), "aviatory" i okulary z zaokrąglonymi krawędziami są idealne. I wreszcie, dla kobiet o kształcie diamentu (Sophia Loren, Sher i Lisa Kudrow) tworzone są okulary z kwadratowymi i owalnymi ramkami.

ciemne okulary1okulary przeciwsłoneczne2ciemne okulary3
ciemne okulary4sunglasses5sunglasses6
sunglasses7ciemne okulary8ciemne okulary9