To akcesorium z kilkoma zębami, ułożonymi w rzędzie, od dawna zdobywa miłość kobiet, ze względu na wygodę, ponieważ początkowo spełniało funkcję nie tylko dekoracji, ale także swego rodzaju grzebienia. Przegrzebki z kości do włosów używane od niepamiętnych czasów, dziś te ozdoby wykonane z kości mają również niespotykane dotąd zapotrzebowanie. Oraz o zaletach drewnianych przegrzebków na włosy, masaż, który ma korzystny wpływ na skórę głowy i mówią do dziś.

Spinki do włosów Spinki do włosów

Istnieje wiele rodzajów szpilek do włosów w postaci przegrzebków:

 • Klasyczny szeroki grzebień do mocowania lub ozdabiania włosów;
 • grzebienie do włosów z kwiatami z tkaniny lub skóry;
 • przegrzebki z małymi zębami do dekoracji niewielkiej części fryzury;
 • spinki do włosów z dżetów, koralików i kamieni;
 • akcesoria z naturalnych materiałów (drewno, kość) z metalowym dekorem lub rzeźbionymi wzorami;
 • przegrzebki z ćwiekami z maksymalnie trzema zębami;
 • obszerne grzebienie do tworzenia wysokich fryzur;
 • grzebieniowy pałąk do włosów, pełniący funkcję kontrolującą niesforne pasma i, w rzeczywistości, biżuterię.

Fryzura z grzebieniem włosów

Aby wybrać odpowiedni rozmiar, wariant i kształt grzebienia, aby stworzyć pożądaną fryzurę, musisz postępować nie tylko zgodnie z modą, ale także z tego, co natura nam nagrodziła. Długość, stopień puszystości i loki wpływa na opcję grzebienia, która następnie upiększy naszą fryzurę i zdecydowanie ją naprawi.

Fryzury z przegrzebkami na krótkie włosy

 1. Zestaw obrzeża. Nawet bardzo krótkie włosy będą wyglądały wspaniale, jeśli zostaną całkowicie zaczesane i przymocowane za pomocą obręczy o ciekawym wystroju. Możesz także zostawić uderzenie przed obręczą lub "zwolnić" kilka pasm w strefie bliskiej linii.
 2. Wolumetryczna fryzura z miniaturowym grzebieniem, ozdobiona kwiatami lub cyrkoniami. Po czesaniu i prawidłowym ułożeniu krótkich włosów możemy użyć grzebienia do ozdobienia części fryzury. Jeśli akcesorium nie jest wystarczająco lekkie, a włosy nie są zaczesane ani schowane, grzebień szybko się ślizga.
 3. Ozdobny grzebień średniej wielkości jest przydatny do tworzenia ładnej fryzury na romantyczne spacery. Aby to zrobić, zbieramy włosy ze strefy granicznej i grzywka, jeśli ma wystarczającą długość. Obkurcz je na czole i zabezpiecz grzebieniem. Zdobądź ciekawa fryzura przypominający koronę we włosach.

Fryzury na długie włosy z grzebieniem

 1. Wszystkie warianty grona i gulek będą wyglądały świetnie i świeżo z taką ozdobą jak grzebień.
 2. Ramka pomoże również uniknąć dostania się w twarz zakłócających loków i dobrze zapinać długie luźne włosy.
 3. Możemy uzyskać obszerną fryzurę, jeśli używamy grzebienia ze specjalną poduszką z pianki gumowej. Aby to zrobić, podziel włosy na dwie poziome części. Górna część (w przybliżeniu środek ucha) jest wyrzucana do przodu i stopniowo umieszczana na piankowej gumowej ramie, mocując włosy z boków między zębami grzbietu, skierowane do tyłu. Wynik - ciekawa, bezczelna fryzura w stylu glam rocka.
Przegrzebek na włosy1Przegrzebek 2Przegrzebek na włosy3
Muszelka 4Przegrzebek na włosy5Przegrzebek Hair6
Przegrzebek 7Przegrzebek Hair8Przegrzebek Hair9