Znana i kochana przez wiele kobiet z branży odzieżowej marka Hermes nie jest zmęczona, aby zadowolić nowe kolekcje wykwintnych akcesoriów, wśród których pasy damskie zajmują honorowe miejsce. W przeciwieństwie do większości marek, skórzane pasy Hermes są godne uwagi ze względu na swoją praktyczność. Nie są to szokujące kopie, które przydadzą się wam raz lub dwa z powodu ich chwytliwego wyglądu, ale uniwersalne pasy, dające możliwość eksperymentowania z tworzeniem swobodnych i eleganckich obrazów.

Stylowy, praktyczny, modny

Oryginalny pasek Hermes, wykonany z trwałej naturalnej skóry, jest oznaką doskonałego smaku właściciela. Oczywiście koszt takiego akcesorium czyni go przystępnym nie dla każdego fashionisty, ale dobrze, że akcesorium będzie trwać dłużej niż rok. Czarny pas Hermes średniej szerokości można nazwać klasycznym. Równie dobrze wygląda z garnitury biznesowe i dżinsy młodzieżowe. Nie przyciągając nadmiernej uwagi do siebie, ten stylowy dodatek doskonale spełnia swoje zadanie, ponieważ jakość marki Hermes zawsze była najważniejsza.

Ale nie trzeba ograniczać garderoby tradycyjnym pasem. Jeśli chcesz rozcieńczyć zdjęcie stylowym dodatkiem, skórzany pasek z łatwo rozpoznawalnym logo na klamrze doskonale poradzi sobie z tym zadaniem. Projektanci marek nadal zachwycają się, uwalniając jasne pasy Hermes dla kobiet i dziewcząt. Zabawny pomarańczowy, szlachetny szary, przyciągający czerwony, stylowy żółty, odświeżający zielony i głęboki błękit - paleta kolorów naturalnej skóry wykorzystywanej do tworzenia tych akcesoriów, pozwala wybrać dokładnie pas, który stanie się ozdobą Twojego wizerunku. Pozwól sobie wyglądać luksusowo w każdym otoczeniu dzięki paskowi Hermes!

Pas Obwodu Hermesa 1Pas Hermes 2Pasek Hermes 3
Pas Hermes 4Pasek Hermes 5Pas Hermes 6
Pas Obroży Hermesa 7Pas Obroży Hermesa 8Pas Hermes 9