Kiedy pada deszcz, nie ma nic lepszego niż zakładanie żółtego płaszcza przeciwdeszczowego. Ta praktyczna rzecz uratuje przed zimnymi kroplami, które usiłują czołgać się nad kołnierzem. Ona również wyróżnia swojego właściciela z tłumu, ponieważ będzie to jasny i niezwykły kolor.

Damski żółty płaszcz przeciwdeszczowy

Płaszcz przeciwdeszczowy jest odpowiedni dla mody miejskiej od wielu dziesięcioleci. Czas dawno minął, gdy produkty były produkowane bardziej jak bezkształtny płaszcz niezrozumiałego cienia. Teraz to akcesorium przyczynia się do stworzenia stylowego jesiennego wyglądu. Z biegiem czasu, nowe sposoby poprawienia płaszcza przeciwdeszczowego, aby odzież stała się wygodna i całkowicie wodoodporna.

Dzięki swojej nieważkości waga ta zawsze może być pod ręką. Nie możesz się obawiać, że nagła ulewa nie zaskoczy Cię.

Zalecenia dotyczące wyboru żółtego płaszcza przeciwdeszczowego są następujące:

  • wybór modeli, ponieważ produkt może mieć różne style. Zazwyczaj w sklepach sprzedawane są modele o prostym lub trapezowym kroju, z obowiązkowym kapturem, swobodną sylwetką. Płaszcze przeciwdeszczowe tego modelu pasują do wielu ubrań;
  • Wysokiej jakości osłona przeciwdeszczowa ma takie właściwości, jak wodoodporność i gęstość. Ale musi "oddychać" i doprowadzić parowanie ciała na zewnątrz, nie pozwalając wilgoci na brodzenie;
  • Wielu producentów stosuje technologię klejonych szwów, aby poprawić jakość produktu. Ich obecność jest również wskazana przy zakupie.

Co mogę założyć z żółtym płaszczem przeciwdeszczowym?

Z reguły płaszcz przeciwdeszczowy jest noszony wczesną jesienią lub późną wiosną, gdy jest wilgotny i pochmurny. Dlatego jest stosowany jako odzież wierzchnia.

Podczas tworzenia bieżącego obrazu ważne jest, aby nie przesadzić. Jest to nieformalny rodzaj odzieży, więc nie powinieneś łączyć go z garniturem biznesowym. O wiele bardziej nadaje się na płaszcz przeciwdeszczowy styl casual .

Tworzenie stylowego obrazu w dużym stopniu zależy od kształtu produktu. Jedna dobrze pasuje do spódnicy i trampków, druga do wysokich butów. Uniwersalne ubranie pasujące do każdego modelu żółtego płaszcza przeciwdeszczowego to dżinsy.

Jeśli chodzi o kolory, najlepiej jest patrzeć na rzeczy i buty w odcieniach czerni, błękitu i brązu.

żółta osłona przeciwdeszczowa 1żółty płaszcz przeciwdeszczowy 2żółty płaszcz przeciwdeszczowy 3
żółty płaszcz przeciwdeszczowy 4żółty płaszcz przeciwdeszczowy 5żółty płaszcz przeciwdeszczowy 6
żółty płaszcz przeciwdeszczowy 7żółty płaszcz przeciwdeszczowy 8żółty płaszcz przeciwdeszczowy 9