Rękawice wełniane z wełny są pięknym i nietuzinkowym dodatkiem do każdego dnia. Takie modele dzisiaj - dzieło sztuki. Mistrzowie filcowania oferują schludne produkty z najbardziej nietypowymi wzorami i rysunkami. Ponadto materiał odgrywa ważną rolę w tym akcesorium. Wełna filcowana nie kłuje i bardzo dobrze się ogrzewa. Ale tak ważne jest, aby pióra były ciepłe. Naukowcy od dawna dowiodły, że to dłonie, które zużywają najwięcej ciepła, stają się podstawą komfortu i wygody w sezonie zimowym.

Piękne damskie rękawiczki z filcu

Główną różnicą między nowoczesnymi filcowymi rękawiczkami dla kobiet jest wystrój. Najprostsze produkty to modele z przejściem kolorów. Tutaj mistrzowie używają jednego lub kilku barwników, naprawiając je specjalnym zabiegiem.

Filcowane rękawice z wzorem stały się najbardziej oryginalne. Jest to skomplikowany proces dodawania wzoru, kształtu lub drukuj podczas filcowania Projektanci oferują ciekawe produkty z małym wzorem, który elegancko uzupełnia akcesoria.

Ale przede wszystkim są w rękawicach na żądanie z wielkoformatowymi obrazami. Możesz wybrać model, w którym cała historia zostanie wdrożona. Ważne są również oryginalne rysunki, które uzupełniają się wzajemnie na obu akcesoriach.

Piękne filcowe rękawiczki z fałszywym dekorem pomogą podkreślić kobiecość i kreatywność w tworzeniu wizerunku. Projektanci uzupełniają takie produkty kwiatami, liśćmi, zwierzętami, jagodami i wszelkimi innymi dekoracjami wykonanymi z filcu lub tej samej wełny filcowanej. Filcowane rękawice z naszytymi dodatkami z dzianiny wyglądają bardzo oryginalnie. Również jako ozdoba mogą być koraliki, koraliki, cekiny, cyrkonie.

filcowe rękawiczki1filcowe rękawiczki2filcowe mitenki3
filcowe mitenki4filcowe mitenki5filcowane mitenki6
rękawice z filcu7filcowe mitenki8filcowe rękawiczki9