Oryginalność takiego akcesorium, jakim są sparowane rękawice, polega na tym, że masz trzy produkty - dwie rękawiczki na wolne ręce i jedną dużą na rozgrzanie rąk, zamknięte w silnym zamku. Jest to bardzo wygodny i niezawodny sposób na wspólne spędzanie czasu na spacerze, a także okazanie miłości i troski o siebie nawzajem, nawet w okresie mroźnym. Rękawica dla dwojga wygląda jak znajomy dodatek, ale dwa razy więcej. Również w tym modelu dwa wejścia dla rąk z różnych stron, co zapewnia łatwość użytkowania.

Para mitenek dla miłośników

Dzisiaj projektanci oferują demonstrację swoich uczuć, nie tylko poprzez uściski i pocałunki, ale także oryginalne akcesoria. Dlatego mitenki dla dwojga kochanków są często uzupełniane sercem - symbol miłości lub napis opisujący związek.

Najbardziej popularne są sparowane dzianinowe rękawiczki. Takie modele mogą być zarówno monofoniczne, jak i kolorowe. Ponadto dzianinowe dodatki są stylowo uzupełniane pomponami, frędzlami, ornamentem, fałszywym dekorem lub haftem. Każda dekoracja na pewno przyciągnie uwagę innych na ciekawy pomysł.

Rękawice dla dwojga mogą być również wykonane z miękkiego polaru. Takie produkty są bardziej praktyczne, ponieważ nie rozciągają się i są łatwiejsze do czyszczenia. Jednak w rurze akcesoria nie są tak ciepłe, więc nadają się na okres ciepłej zimy lub jakiejś zimnej pogody.

Chłodne mitenki dla dwojga

Aby podkreślić nie tylko żarliwą miłość i drżenie uczuć, ale także oryginalność i niezwykłość, podczas wspólnej zabawy projektanci oferują pary rękawiczek dla miłośników z dowcipami. Takie modele mogą zawierać napis "Słodka para" lub "Miłość ogrzewa", a także przedstawiają sposób, w jaki ręce są zablokowane w zamku.

mitenki dla dwojgamitenki dla dwojgamitenki dla dwóch3
rękawiczki dla dwóch osóbmitenki dla dwóch5mitenki dla dwojga
mitenki dla dwóch7mitenki dla dwóch osóbmitenki dla dwóch9