Obrazy koktajlowe, jak wiadomo, charakteryzują się dość powściągliwym i lakonicznym stylem. Chodzi o to, że niezależnie od wybranego stroju - czy jest to piękny styl dolary dla dzieci lub elegancką czarną sukienkę - trudno jest dodać taki łuk z akcesoriami. Faktem jest, że obraz koktajlowy nie toleruje biżuterii. A jedynym sposobem, który elegancko i stylowo dodaje do lakonicznej cebuli oryginalności i oryginalności, jest użycie pierścieni koktajlowych. Takie modele mają podobną nazwę, ponieważ ich konstrukcja jest masywna i ekspresyjna, co idealnie pasuje do dyskretnego i wyrafinowanego stylu. Ponadto, jak również strój, biżuteria nie pozwala na użycie więcej akcesoriów.

Popularne modele pierścieni koktajlowych

Dzisiaj wybór pierścieni koktajlowych prezentował szeroki zakres. Taką biżuterię można znaleźć w kolekcjach biżuterii, a także z serii wykwintnej biżuterii. Ponadto projektanci stylowo eksperymentują z dekoracją akcesoriów na palcach, uzupełniając pierścionek kamieniami, figurami, pięknym nieporęcznym przeplotem. Zobaczmy, jakie są pierścienie koktajlowe:

  1. Pierścionki koktajlowe ze złota . Znakomity jest wybór złota biżuteria. Dziś modne dodatki na koktajle z diamentami, kolorowe kamienie szlachetne, a także w postaci geometrycznych kształtów.
  2. pierścienie koktajlowe 1pierścienie koktajlowe 2pierścienie koktajlowe 3
  3. Pierścionki koktajlowe ze srebra . Srebrne produkty do koktajli są w większości ozdobione postaciami zwierząt i owadów. Kamienie naturalne są uważane za popularne dekoracje na srebrne pierścienie.
  4. pierścienie koktajlowe 4pierścienie koktajlowe 5pierścienie koktajlowe 6
  5. Pierścionki koktajlowe z kryształami Swarovskiego . Laconism i wyrafinowanie stylu pomoże podkreślić modele z dużym rhinestone od słynnego projektanta. Takie pierścienie prezentowane są z reguły przez cienkie produkty z jednym masywnym kryształem, czasem w ażurowej ramie.
  6. pierścienie koktajlowe 7pierścienie koktajlowe 8pierścienie koktajlowe 9
  7. Pierścionki koktajlowe wykonane z ceramiki . Oryginalny i nietypowy jest wybór ceramicznej biżuterii. Projektanci oferują niezwykłe pomysły w formie zegarków, piramidy asymetryczne, a także w postaci zwierząt.
  8. pierścienie koktajlowe 10pierścienie koktajlowe 11pierścienie koktajlowe 12