Okulary od dawna stały się integralną częścią modnego wizerunku i przestały być prostym dodatkiem. Uzupełniają obraz, który wybraliśmy i doskonale podkreślają naszą indywidualność.

Fantazje projektantów sprawiają, że nasze serca drżą, a my otwieramy portfele, by kupić sobie kolejne okulary o nietypowym kształcie. To niezwykłe i zabytkowe ramy do okularów, które stają się kolekcjonerskie i uzupełniają obrazy gwiazd filmowych i gwiazd muzyki pop.

Oryginalne okulary

Co roku projektanci mody starają się zaskoczyć nas swoimi niezwykłymi oprawkami do okularów i oryginalnymi etui. Chociaż każdego roku coraz trudniej jest zaskakiwać świat. Niemniej jednak, zobaczmy, co jest tak niezwykłe, że możesz myśleć o okularach lub o oprawie okularów, aby podbić świat:

  1. Punkty o niezwykłej ramie, która może zmienić kolor. Aby zmienić ramę, wystarczy wypełnić ją farbą o żądanym kolorze.
  2. Jeszcze jedno niezwykłe okulary, wymyślone przez projektanta Akina Baciogu, mogą zadowolić właściciela dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi.
  3. Okazuje się, że są już nietypowe okulary, które ochronią nas przed zimową depresją.
  4. Niezwykłe okulary przeciwsłoneczne tłumacza, według ich wynalazców, bardzo szybko zdobędą miłość podróżnych na całym świecie. Dzięki wbudowanemu tłumaczowi wszystkie etykiety będą tłumaczone automatycznie.
  5. Nowojorski projektant Billy May wymyślił niezwykłe okulary dla rowerzystów. Zwiększenie o 25 stopni szerokości przeglądu. Ten wynalazek pomoże poprawić bezpieczeństwo na drodze.
  6. Niezwykłe okulary od Google. Pracowali nad nimi nie tylko projektanci. Pasują do aparatu cyfrowego, paska nawigacyjnego, telefonu, a nawet katalogu kontaktów z sieci społecznościowych.
  7. Niezwykłe okulary przeciwsłoneczne o nazwie O2amp. Wyglądają zupełnie zwyczajnie, ale w ich ubraniu można się wiele nauczyć o kondycji fizycznej ludzi: od tętna po hemoglobinę we krwi. I ze wszystkimi ich supermocarstwami elektroniki nie są!
Niezwykłe okulary 1Niezwykłe okulary 2Niezwykłe okulary 3
Niezwykłe okulary 4Niezwykłe okulary 5Niezwykłe okulary 6
Fancy glasses 7Fancy glasses 8Niezwykłe okulary 9