Biżuteria produkowana pod marką Tiffany uważana jest za przykład jakości i nienagannego smaku na całym świecie. Niewątpliwie każda dziewczyna byłaby szczęśliwa, gdyby stała się właścicielem małego krzyża wykonanego pod legendarną marką Tiffany.

Krzyż w stylu "Tiffany"

Biżuteria Tiffany jest wykonana z wielu szlachetnych materiałów. Są one reprezentowane przez szeroki asortyment, spośród których każdy będzie mógł wybrać produkt zgodnie ze swoim gustem i możliwościami finansowymi. Eleganckie wzory krzyżowe Tiffany mogą być z lub bez diamentów, w kolorze żółtym lub białym złotem. Więcej opcji budżetowej to produkt wykonany ze srebra, który nie jest gorszy pod względem atrakcyjności dla złotej biżuterii.

Krzyż z białego złota Tiffany

Modne krzyże w białym złocie z Tiffany to prawdziwe dzieło sztuki. Można je łączyć zarówno z biurową wersją odzieży, jak iz strojami do uroczystych przyjęć. Dla produktów niespotykanych do niczego nieporównywalnej elegancji wzornictwa, doskonałych linii. Ponadto charakteryzują się komfortem w codziennym użytkowaniu, co pozwala poczuć produkt na ramieniu jako drugą skórę.

Szczególną uwagę zasługuje na krzyż "Tiffany" z diamentami. Na całym świecie nie ma ani jednej kobiety, która pozostanie obojętna przez blask diamenty dekorowanie produktu.

Srebrny Krzyż "Tiffany"

Srebro należy do szczególnego kierunku biżuterii i zajmuje honorowe miejsce w katalogu Tiffany. Niezwykle skutecznie uzupełniają każdą modną garderobę i pomagają w tworzeniu delikatnego i wyrafinowanego wizerunku.

Przy wytwarzaniu srebrnego krzyża stosowana jest specjalna technologia produkcji, która przyczynia się do tego, że z czasem produkt nie zmienia koloru na żółty i nie ciemnieje.

Aby zweryfikować autentyczność produktów wytwarzanych pod tą marką, następujące cechy pomogą:

  • odcisk po niewłaściwej stronie produktu, co wskazuje, że ma on wyższy test 925;
  • waga biżuterii jest dość namacalna, co odróżnia ją od podróbek;
  • obecność firmowego stemplowania zawierającego znaki " [email protected] ".
krzyż tiffany 1tiffany cross 2krzyż tiffany 3
krzyż tiffany 4krzyż tiffany 5tiffany cross 6
Krzyż Tiffany 7krzyż tiffany 8Krzyż Tiffany 9