Dzisiaj akcesoria, które można nosić nie tylko w wieczorowych sukniach, ale także w kokardkach w stylu romantycznym, zyskały dużą popularność. Niewątpliwie każda dziewczyna chce nosić kosztowną biżuterię każdego dnia, co minutę. Jednym z nich jest krzyż. Wszechstronność tej dekoracji tkwi w postawie akcesorium do religii. A biorąc pod uwagę, że krzyże i łańcuchy z białego złota są najdroższe, kobiety mody nie przegapią okazji, by zademonstrować swoją delikatność smak i wyrafinowanie z pięknymi zawieszkami w codziennym wyglądzie.

Modny biały złoty krzyż

Dzisiaj wybór krzyżów ze stopów metali szlachetnych jest wystarczająco duży. Możesz wybrać bardzo prosty produkt bez zbytniej dekoracji i dodatków, dość oszczędnie oszczędzając swój budżet. I możesz dać pierwszeństwo bardziej masywnej biżuterii z bogatym wystrojem, pokazując jej samowystarczalność, pozycję finansową i luksus. Mimo dużego zasięgu jubilerzy wyróżniają kilka najpopularniejszych wariantów krzyżyków z białego złota.

Krzyż z białego złota z brylantami . Najbardziej luksusowe, nie dające się niczym porównywać, są diamentowe krzyże wykonane z białego złota. W takich produktach metal jest tylko podstawą i nie jest w ogóle widoczny pod rozproszeniem kamieni szlachetnych. Krzyż z brylantami, w którym cały wisiorek wykonany jest z białego złota, a kamienie są lekkim dekorem, pomoże Ci podkreślić wyrafinowanie i kobiecość. Bardzo piękne i niecodzienne uważane są za modele ramowe. Takie krzyże są reprezentowane jedynie przez zarys, ozdobiony diamentami, z przestrzenią przelotową pośrodku.

Krzyż z białego złota z szafirami . Jeśli szukasz akcesorium, które przyciągnie uwagę innych i będzie stylowym, jasnym wykończeniem obrazu, powinieneś zwrócić uwagę na produkty wykonane z drogiego stopu z szafirami. Właśnie te kamienie znajdują się na drugim miejscu po diamentach za popularność w połączeniu z białym złotem. Jubilerzy dekorują krzyże jednym lub kilkoma szafirami, ale kompozycje kwiatowe z kamieni uważane są za najpiękniejsze.

białe złoto krzyżowe1krzyż z białego złota 2białe złoto krzyż3
białe złoto cross4krzyż z białego złota 5biały złoty krzyż

Krzyż w chrzcie z białego złota

Jak wiecie, do chrztu lepiej jest wybrać zwięzłą, niezbyt wyraźną dekorację. Białe złoto idealnie nadaje się do takich produktów. Projektanci oferują masywne krzyże przedstawiające postaci lub twarze świętych, a także gładkie akcesoria bez dodatków. Jeśli nie możesz utrzymać się w tak ograniczonym zakresie, to dla ciebie najlepszym wyborem będzie prosty krzyż z jednym kamieniem.

białe złoto krzyż7białe złoto cross8białe złoto cross9