Kobiety zawsze miały pasję do pięknej biżuterii, dlatego powiedzenie "jedna głowa jest dobra, a dwie lepsze" można powiązać z biżuterią, a potem okazuje się, że jeden naszyjnik jest dobry, a naszyjnik z pierścionkiem, bransoletką i kolczykami jest lepsze Cały zestaw biżuterii to marzenie wielu kobiet, szczególnie jeśli przed nami ważne wydarzenie. Wybór biżuterii jeden po drugim nie jest wygodny - zajmuje więcej czasu i możesz popełnić błąd przy połączeniu, łącząc niekompatybilne. Zobaczmy więc, jak wybrać odpowiedni zestaw damskiej biżuterii.

Zestawy biżuterii damskiej z bransoletkami

Biżuteria ze złotymi bransoletkami może łączyć naszyjniki i kolczyki. Jest to jeden z najbardziej obszernych zestawów, noszących, które przyciągną uwagę do szyi, szyi i nadgarstków. Zestaw z bransoletką nie powinien być wybierany, jeśli w wieczorowej sukience znajdują się rękawiczki. Niepożądane jest również noszenie bransoletki objętościowej, jeśli suknia wieczorowa ma długi rękaw. W innych przypadkach bransoletka z kolczykami lub naszyjnikiem będzie wspaniałym niuansem obrazu.

Zestawy biżuterii ze złota z pierścieniami

Oczywiście pierścionki na wieczór galowy powinny być masywne i podzielone na kategorie. pierścienie . Połączenie trójwymiarowego pierścienia z bransoletką kończy się niepowodzeniem, dlatego należy wybrać jeden akcent na ramieniu w postaci pierścienia, a drugi na szyi (kolczyki) lub na dekolcie (naszyjnik).

Zestawy biżuterii naszyjnik

Naszyjnik jest centralnym ozdobą, dlatego jest łączony w dowolne kombinacje - z kolczykami, bransoletą, pierścionkiem. Wskazane jest, aby zatrzymać wybór na trzech lub dwóch produktach, aby nie "przeładować" wieczorowej sukni blaskiem kamieni i metalu.

Złote zestawy biżuterii z kolczykami

W klasycznej wersji zestawów złota biżuteria kolczyki są zawarte w zestawie z naszyjnikiem lub łańcuszkiem z zawieszką, powtarzającym motyw kolczyków. Jeśli jednak ominiesz klasyczny kurs, kolczyki stworzą piękny duet z bransoletką lub pierścionkiem.

Zestaw biżuterii 1Zestaw biżuterii 2Zestaw biżuterii 3
Zestaw biżuterii 4Zestaw biżuterii 5Zestaw biżuterii 6
Zestaw biżuterii 7Zestaw biżuterii 8Zestaw biżuterii 9