Okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynek od dłuższego czasu oznaczają więcej niż zwykłe akcesoria chroniące oczy przed słońcem. Ta stylowa rzecz pozwala uwydatnić styl, dlatego wybór okularów jest odpowiedzialny. Wśród markowych akcesoriów zajmują szczególne miejsce damskie okulary przeciwsłoneczne "Carrera", wyprodukowane przez włoską markę Carrera. Marka Carrera została założona w 1956 roku w Austrii, ale początkowo firma specjalizowała się w produkcji okularów sportowych. Obecnie gama marki Carrera, której zakłady produkcyjne zostały przeniesione do Włoch i są własnością holdingu Safilo Group SpA, obejmuje nie tylko modele sportowe, ale również optyczne, okulary przeciwsłoneczne, a także soczewki i powiązane akcesoria. Wilhelm Unger, założyciel firmy, okazał się mieć rację - popularność produktów Carrera znacznie wzrosła dzięki utworzeniu linii damskich okularów przeciwsłonecznych. Dlaczego te stylowe akcesoria są tak atrakcyjne dla dziewczynek?

Okulary Carrera1Okulary Carrera2Okulary Carrera3

Modne okulary Carrera

Damskie okulary przeciwsłoneczne i akcesoria słynnej marki Carrera są łatwo rozpoznawalne za pomocą miękkich zaokrąglonych lub prostych linii, dużych ramek, stylowych odcieni soczewek. Charakterystyczną cechą wszystkich okularów Carrera jest obecność logo firmy na skroniach, a także linie graficzne na krawędzi obręczy i felg. Przy okazji, oprawka do okularów Carrera przyciąga uwagę dziewcząt bardziej niż same soczewki. Projektanci marek dokładają wszelkich starań, aby tożsamość korporacyjna Carrera była łatwo rozpoznawalna. I rzeczywiście, z jednym spojrzeniem na te akcesoria widać ich przynależność do świata wysokiej włoskiej mody.

Okulary Carrera4Okulary Carrera5Okulary Carrera6

Wszystkie akcesoria firmy Carrera mają wysoki stopień ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym. Specjalna powłoka jest nakładana na soczewki. Podczas tworzenia soczewek wykorzystywana jest technologia Flexolite opatentowana w 1964 roku przez William Anger i materiał Optyl o hipoalergicznych właściwościach. Dzięki temu okulary Carrera wyróżniają się siłą i elastycznością. Nie są zdeformowane, odporne na działanie kosmetyków i potu. Ta technologia w firmie Carrera jest dziś używana. Ponadto kolor soczewki może być dowolny. Jeśli kilka lat temu firma wypuściła okulary z jaskrawymi kolorami soczewek, nadając ton modom, to nowe kolekcje są próbką subtelnej elegancji. Projektanci eksperymentują ze szlachetnym odcienie brązu , szary, fioletowy. Jeśli chodzi o formę, model kropli Carrera Champion, wydany w 2007 roku, już stał się ikoną. Firma produkuje Carrerę i niezwykle popularne dziś okulary weifarera, a także klasyczne modele na każdą okazję.

Okulary Carrera7Okulary Carrera8Okulary Carrera9

Motto Carrera - After All, No Regrets - w pełni odzwierciedla filozofię firmy. "W końcu nie żałuję" - okulary Carrera, oczywiście, będą doskonałym wykończeniem stylowego wizerunku, a ich właściciel nigdy tego nie pożałuje! Damskie akcesoria przeciwsłoneczne produkowane przez włoską markę idealnie pasują do garderoby nowoczesnych dziewczyn, które chcą uzyskać wszystko od życia. To oni wyznaczają trendy, a nie je kopiują.

Okulary przeciwsłoneczne klasy premium są oczywiście drogie, ale ich zakup jest uzasadniony. Klasyczne modele będą służyć ich właścicielom przez więcej niż jeden sezon, pozwalając na eksperymentowanie z modnymi obrazami.

Okulary Carrera10Okulary Carrera11Okulary Carrera12
Okulary Carrera13Okulary Carrera14Okulary Carrera15
Okulary Carrera16Okulary Carrera17Okulary Carrera18