Luksusowe włosy dziś wymagają troskliwej i skrupulatnej troski o siebie. Kobiety rosną włosy przez lata, oszczędź je, używając farby bez amoniaku , cajole w dosłownym i przenośnym sensie oleju rycynowego, nie odpryskuj na szamponach i balsamach. Ale wcześniej czy później właściciele określonej długości mają niepohamowane pragnienie radykalnej zmiany wszystkiego. Ci, którzy mają długie włosy, chcą pilnie ciąć, ci, którzy mają mało - rosną. Ten impuls przestaje mieć znaczenie w podejmowaniu decyzji, a kobieta pozostaje ze zwykłą długością. Pojawienie się naturalnych włosów na spinkach do pewnego stopnia, dokonało rewolucji w świecie przemysłu fryzjerskiego i uwolniło ręce i wyobraźnię wielu płci pięknej.

Jak wyglądają naturalne sztuczne włosy na spinkach?

Zgodnie z legendami, pierwsze sztuczne włosy były używane przez królową Kleopatrę w starożytnym Egipcie. Od momentu, w którym oczywiście znacznie się poprawili. Dziś są wygodne sztuczne lub naturalne pasma (warkocze) różnych odcieni z małymi spinkami do włosów. Może mieć od 10 do 75 cm długości.

Rodzaje szpilek do włosów można również zmienić i ulepszyć. Na przykład nici Glam Time Hair mają specjalną silikonową wyściółkę na klipsach, która chroni włosy.

Jak wybrać naturalne włosy z spinkami?

Wybierz rodzaj włosów . Może to być:

  1. Włosy słowiańskie . Są zdominowane przez naturalne kolory. Są najlepszym surowcem, ponieważ mają piękną jedwabistą konsystencję i naturalny połysk. Nie poddawać się obróbce chemicznej.
  2. Azjatyckie włosy . Z reguły są one tańsze niż słowiańskie. Niemal zawsze poddawana jest barwieniu i obróbce chemicznej.
  3. Remy włosy . Specjalnie traktowane pasma, w których skórki każdego włosa są obrócone w jedną stronę. Z tego powodu są mniej zdezorientowani.

Ujawnij strukturę włosów . Trzech słowiańskich mocniejsze, ale miękkie, azjatyckie cieńsze i lekkie, a wschodnie - twarde i gęste.

Wybierz cień . Nie bądź leniwy i odwiedź kilka wyspecjalizowanych sklepów - kolory naturalnych włosów na szpilkach dziś są bardzo różne. Jeśli pożądany odcień nadal nie zostanie znaleziony, możesz skorzystać z trików: kup szampon w tym samym odcieniu i wyrównaj kolor całej głowy.

Jak naprawić pasma naturalnych włosów na spinkach?

  1. Grzebienie włosów ostrożnie, aby łatwo można je było rozdzielić na pasma.
  2. Zrób poziome rozchylanie na wysokości około ucha. Zbierz górną część włosów i zabij ją.
  3. Poniższe czynności mogą się różnić w zależności od producenta. Niektórzy zalecają czesanie pasma o szerokości około 10-15 centymetrów u nasady, posypać je lakierem i dopiero po tym przywiązać tressę. Inni proponują zapięcie pasma tuż przy samych korzeniach włosów.
  4. Wykonaj następujące czynności, przedzierając się o jeden poziom wyżej i powtarzaj procedurę.
  5. Końcowy pas przymocowany jest u góry korony i starannie pokryty włosami rodzimymi.

Dbać o włosy naturalne z baretkami

Dobrą wiadomością jest to, że naturalne włosy na spinkach nie są zanieczyszczone tak szybko, jak ich własne. W związku z tym można myć je nawet 15-20 razy, używając szamponu i klimatyzacja na suche włosy. Suszenie jest lepsze w naturalny sposób, a nie w suszarce do włosów.

Jeśli chodzi o perm, można uzyskać faliste, naturalne włosy na spinkach z prostych linii, takich jak własne: skręcenie go lokówką, prasowanie, warkocz lub wałki, w zależności od pożądanej siły zawinięcia. Oczywiście każdy warkocz będzie trwał dłużej, jeśli zwijasz je bez ciepła.

Możesz wziąć pierwotnie kręcone naturalne włosy na spinkach do włosów - wtedy twoje końce zawsze będą wyglądać lekko skręcone. Ale ta opcja nie powinna być wybierana przez tych, którzy mają objętość na głowie - różnica i nierównowaga będą bardzo zauważalne.

naturalne włosy na pałeczkach1naturalne włosy na beczkach2naturalne włosy na spinkach3
naturalna wsuwka do włosów4naturalna wsuwka do włosów5naturalne spinki do włosów6
naturalne włosy barrettes7naturalna wsuwka do włosów8naturalne włosy na spinkach9