Plecak jest praktycznym i zrównoważonym rozwiązaniem dla wielu dziewczynek. Jego zalety są niepodważalne dla aktywnych młodych pań, studentów, sportsmenek. I powiedzieć, że plecak jest najlepszym dodatkiem do obrazu na co dzień i nie musisz tego robić. Wśród ogromnej gamy akcesoriów tego rodzaju wyróżniają się produkty z jednym paskiem, powstałe w wyniku syntezy zwykłego plecaka z listonoszem. Plecaki jedno ramię są uważane za względną nowość na rynku światowym, ale już zajęły swoją niszę w szafach młodych i celowych kobiet mody.

Bardziej szczegółowo na temat cech modelu, jego zalet i kryteriów wyboru, porozmawiamy w tym artykule.

Plecak miejski z jednym ramieniem - funkcje

Z punktu widzenia praktyczności plecaki na ramieniu z jednym paskiem niewiele ustępują swym dwunożnym braciom. Są one takie same, wygodne i funkcjonalne: prawie wszystkie akcesoria są wyposażone w specjalne przegródki na laptopa i dokumentację, a także dodatkowe kieszenie na rzeczy codzienne. Oczywiście nie nadają się do uprawiania turystyki pieszej i przewożenia ładunków o masie większej niż 5-6 kg, ale jak na codzienne użytkowanie, są one do przyjęcia. Ponieważ funkcja oddychania nie jest zakłócana przy niewielkim obciążeniu, nie ma również szkodliwego wpływu na mięśnie pleców, obręczy barkowej i kręgosłupa szyjnego, a nie na prawidłowe rozłożenie ciężaru.

Jednak pomimo niewielkiej przestronności plecaki noszone na jednym ramieniu lub, oczywiście, są priorytetem dla młodych ludzi. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, wysokiej jakości wodoodpornym materiałom, szerokiej gamie modeli i kolorów, wiele dziewcząt, a nawet celebrytów, dokonuje wyboru plecaka na jedno ramię.

Jeden plecak na ramię - kryteria wyboru

Przed podjęciem decyzji o zakupie takiego akcesorium należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kryteriów. Po pierwsze, upewnij się, że pasek plecaka jest wystarczająco szeroki, ma miękkie uszczelnienie i mechanizm regulacji długości. Po drugie, sam produkt powinien być lekki. Po trzecie, szwy powinny być gładkie, bez wystających nitek i szczelin. I po czwarte, nie zapominaj, że plecak na ramieniu z jednym paskiem nie jest przeznaczony do przenoszenia ciężkich ładunków, maksymalne dozwolone jest 15% ciężaru właściciela. Dlatego kupowanie produktów o dużych gabarytach jest co najmniej niepraktyczne.

Plecak z jednym paskiem na ramię1Plecak z jednym paskiem na ramię2Plecak z jednym paskiem na ramię3
Plecak z jednym paskiem na ramię4Plecak z jednym paskiem na ramię5Plecak z jednym paskiem na ramię6
Plecak z jednym paskiem na ramię7Plecak z jednym paskiem na ramię8Plecak z jednym paskiem na ramię9