Bieganie z plecakiem na plecach każdego roku staje się coraz bardziej popularne. Jeśli wcześniej, aby zobaczyć biegaczy z plecakami, przynajmniej, dziwne, ale teraz jest to normalne.

Taki bieg jest bezpośrednio związany z aerobikami siłowymi. Robiąc to, dostajesz nie tylko ładunek cardio , ale także doskonale trenuj stopy. Aby uczynić plecaki cięższymi, zazwyczaj używa się piasku, ale aby nie zamazać wszystkiego, należy go umieścić w torbie, a dopiero potem umieścić w środku. Plecaki, z reguły, używają średniej wielkości, mają dodatkowe zapięcia - klatkę piersiową i talię. I, co ważne, powinni być bardzo blisko siebie.

Ale nie wszystkie osoby biorące udział w bieganiu z plecakami czynią je cięższymi. Wiele osób po prostu bierze plecak, dzięki czemu można umieścić rzeczy osobiste: klucze, telefon, wodę itp.

Plecaki sportowe do biegania

Wśród "biegaczy" duże zapotrzebowanie na plecaki do prowadzenia japońskiej firmy Asics, która jest zresztą oficjalnym dostawcą wyposażenia Federacji Zapaśniczej Rosji.

Plecaki tej marki w pełni spełniają wymagania, które należy uwzględnić przy przejeżdżaniu długich i skomplikowanych odległości. Niezawodne kieszenie umożliwiają gromadzenie żeli energetycznych i sztabek, zabierają wodę i inne "potrzeby".

Każdy plecak Asics jest wytrzymały, lekki i wygodny. Modele różnią się jedynie wyglądem i liczbą kieszeni. Niektóre mają dwie specjalne kieszenie na butelki z wodą, inne mają jedną. Nawiasem mówiąc, butelki natychmiast wchodzą do zestawu.

Nie mniej popularne i plecaki do uruchamiania Source. Oprócz tego, że są wysokiej jakości i wygodne, mają również system do picia, którego objętość w większości przypadków wynosi trzy litry. Jest to bardzo wygodne podczas maratonów. Aby pić wodę, nie musisz wyciągać butelki, aby ją otworzyć, wystarczy wyciągnąć specjalny wąż do picia.

plecak do biegania1plecak do biegania2plecak do biegania3
plecak do biegania4plecak do biegania5bieganie backpack6
plecak do biegania7plecak do biegania8plecak do biegania9