Plecak Dakine jest uważany za jeden z najbardziej komfortowych i niezawodnych akcesoriów do noszenia różnych przedmiotów, dlatego jest zasłużenie popularny wśród dziewcząt i kobiet. Ponadto ta mała rzecz wygląda bardzo stylowo i oryginalnie i łatwo mieści się w prawie każdym obrazie.

Plecaki firmy Dakine

Marka Dakine została założona w 1979 roku, kiedy akcesoria do surfingu powstały pod tą marką. Produkcja była zlokalizowana na wyspach hawajskich, gdzie ten sport jest bardzo popularny, więc produkty tej marki szybko zyskały popularność, a jej asortyment zaczął się rozwijać z niewiarygodną prędkością. Od 1986 roku różne produkty dla snowboardzistów, narciarzy i innych sportów ekstremalnych dołączyły do ​​linii Dakine, a nieco później - modeli dla entuzjastów outdooru.

Do tej pory każdy plecak Dakine może być używany nie tylko do określonego sportu, ale także do codziennego noszenia. Akcesoria te wyróżniają się niską wagą, niezawodnością, funkcjonalnością i jasną stylistyką. Ponadto twórcy tych produktów produkują swoje produkty specjalnie dla członków określonej płci i biorą pod uwagę wszystkie cechy anatomiczne.

рюкзаки фирмы dakine

Plecaki miejskie Dakine

Plecaki Dakine dla dziewczynek, przeznaczone do chodzenia i noszenia na co dzień, mają specjalne anatomiczne paski na plecy i ramiona, które zapewniają optymalny rozkład wagi. Wyróżniają się one stylowym wzornictwem i kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu świetnie się łączą nawet ze spódnicami i sukienkami. Bardzo często płeć piękna używa tych skarbców zamiast zwykłych damskich torebek, ponieważ wykonują one wszystkie funkcje tego przedmiotu.

Każda miejska torba na plecak Dakine ma wiele specjalnych przegródek, w których można postawić tablet, notatnik, telefon komórkowy, długopis i inne niezbędne przedmioty. Kolorystyka takich akcesoriów może być różna - w linii marki są zarówno powściągliwe i zwięzłe modele o neutralnych kolorach, jak i jasne wydrukowane opcje pogrubienia i pewny siebie dziewczyny

городские рюкзаки dakine

Dakine Sports Plecaki

Produkty sportowe są przeznaczone do określonego rodzaju kultury fizycznej. W zależności od tego, z jakich sportowców skorzystają, każdy plecak Dakine ma specjalne cechy, na przykład:

 • modele dla snowboardzistów są dodatkowo wyposażone w mocowania tablicowe. Ponadto są kompatybilne z antysłowiańskim systemem bezpieczeństwa. Warianty dla narciarzy są podobnie wyposażone w mocowania do nart górskich;
 • Damski plecak sportowy Dakine dla miłośników jazdy na deskorolce umożliwia zamocowanie łyżwy zarówno poziomo jak i pionowo;
 • produkty dla rowerzystów wyróżniają się specjalną ergonomiczną formą, dzięki której te schowki nie przeszkadzają zawodnikowi podczas jazdy;
 • akcesoria dla surferów wyposażone są nie tylko w mocowania na desce, ale także w specjalną komorę na piankę.
спортивные рюкзаки dakine

Plecak na snowboard Dakine

Żaden plecak Dakine do snowboardu nie jest kompletny bez specjalnych wierzchowców, dzięki czemu można przymocować deskę z tyłu sportowca. Z reguły wymagają one umieszczenia atrybutu w określonej pozycji - pionowej lub poziomej, jednak istnieją również opcje w składzie marki z możliwością zamontowania snowboardu w obu kierunkach. Poza tym zdecydowana większość modeli pozwala naprawić i jeździć na nartach, więc mogą również korzystać z fanów tego sportu.

Producent plecaków Dakine przywiązuje szczególną wagę do funkcjonalności każdego produktu. Z tego powodu modele snowboardowe są wyposażone w wiele specjalnych kieszeni i przegródek, zaprojektowanych w celu dostosowania do następujących elementów:

 • snowboard i maska ​​narciarska;
 • butelka wody pitnej lub system do picia;
 • sprzęt ochronny;
 • lodołamacz, sonda, łopata itd .;
 • gwizd;
 • hełm;
 • radio, telefon;
 • laptop.
рюкзак для сноуборда dakine

Plecak na laptopa Dakine

Plecak damski Dakine na laptopa jest powszechnie używany przez młodych studentów, którzy potrzebują sprzętu biurowego do nauki. Tymczasem starsze panie mogą nosić to akcesorium do pracy, jednak nie jest to dozwolone we wszystkich instytucjach. Ponadto przedmiot ten nie nadaje się do wszystkich zdjęć, jednak czarny plecak Dakine świetnie łączy się z najbardziej klasycznymi przedmiotami.

рюкзак для ноутбука dakine

Plecak Dakine

W linii marki istnieje wiele modeli, które mogą być pełnowartościową alternatywą dla zwykłej torebki. Plecaki młodzieżowe Dakine przeznaczone do codziennego użytku w środowisku miejskim mają następujące cechy:

 • kompaktowe wymiary całkowite, dzięki którym akcesorium nie przeszkadza w prowadzeniu działalności gospodarczej lub w transporcie;
 • ergonomiczny kształt;
 • dostępność specjalnych przegródek na laptopa, tablet i telefon komórkowy;
 • dostępność obszernych kieszeni z miękkim zapięciem polar wykończenie, które chroni delikatne przedmioty przed uszkodzeniem, takie jak okulary;
 • obecność praktycznych organizatorów, dzięki którym nie jest trudno znaleźć potrzebny obiekt;
 • regulowane paski;
 • specjalne plecy i paski, których produkcja uwzględnia anatomiczne cechy kobiecego ciała;
 • dostępność funkcjonalnych zewnętrznych kieszeni, które oszczędzają miejsce w magazynie.
сумка рюкзак dakine

Plecak szkolny Dakine

Szczególnie ważne jest, aby dzieci, które uczą się w szkole, wybierały wysokiej jakości akcesoria, ponieważ muszą nosić ze sobą dużą liczbę zeszytów, podręczników i innych niezbędnych przedmiotów każdego dnia. Aby plecak nie zaszkodził zdrowiu ucznia, mama i tata powinni dawać pierwszeństwo produktom znanych marek, podczas produkcji których brane są pod uwagę wszystkie cechy ciała dziecięcego. Torby i plecaki Dakine dla chłopców i dziewcząt w wieku szkolnym spełniają wszystkie te wymagania, więc wielu rodziców nie decyduje się na ich wybór.

школьный рюкзак dakine

Modne plecaki Dakine

Atrakcyjny i stylowy plecak Dakine może być zwięzły i dyskretny, a także może być jasny i krzykliwy. Szczególnie popularne wśród młodzieży i dziewcząt są drukowane wersje, które przyciągają uwagę innych i nie pozostawiają nikogo obojętnym. W tej pięknej parze z reguły wybieraj modele o motywach kwiatowych i młodych mężczyzn - z geometrycznymi wzorami lub abstrakcyjnymi obrazami.

модные рюкзаки dakine

Plecak damski Dakine

Piękny kobiecy miejski plecak Dakine jest jeszcze bardziej funkcjonalny niż zwykła torebka. Jednocześnie wygląda stylowo i atrakcyjnie, dzięki czemu pasuje do różnych elementów garderoby i sprawia, że ​​każdy obraz jest jasny i interesujący. Wśród modeli tej marki najczęściej spotykane są:

 • Sadie 15L to mała, ale pojemna torba na plecak Dakine styl vintage ;
 • Creekside 13L - elegancka i solidna torba z wkładkami winylowymi, odpowiednia dla kobiet biznesu;
 • Maple 16L to uniwersalna, niebrudząca torebka dla mieszkańców miasta.
женский рюкзак dakine

Męskie plecaki Dakine

Przedstawiciele silniejszego seksu wybierają miejskie męskie plecaki Dakine, które zapewniają komfort i wygodę noszenia różnorodnych przydatnych przedmiotów na długich dystansach bez konsekwencji dla kręgosłupa. Mogą mieć następujące odmiany:

 • opcje prostokątne przeznaczone do przenoszenia przedmiotów wymagających starannego obchodzenia się;
 • miniaturowe modele, których objętość nie przekracza 10 litrów;
 • opcje sportowe do zajęć na świeżym powietrzu i sportu;
 • plecak jest produktem do przenoszenia dokumentów i innych rzeczy osobistych.
мужские рюкзаки dakine