Nowy zapach pudru znanego na całym świecie projektanta Narciso Rodrigueza Narciso Poudrée nazywany jest jedynie synonimem kobiecości i czułości. To, co czyni ten zapach tak wszechstronnym, to brak składników, które można nazwać ciężkimi.

Na wiosnę, najbardziej romantyczną porę roku, ten sproszkowany luksus będzie tym, czego potrzebujesz.

Perfumer Narciso Rodriguez, Raquel Zimmerman i pudrowy zapach

Brazylijski top model Raquel Zimmerman stał się twarzą kampanii reklamowej. W sesji zdjęciowej jest stemplowany topless, ale nie ma w nim ani kropli czegoś wulgarnego i wulgarnego. Luźne, lekko wilgotne włosy, niewidoczny makijaż, idealna figura - jej wizerunek stał się symbolem zapachu. Raquel uosabia pierwotne kobiece piękno.

W wywiadach Rodriguez wielokrotnie podkreślał, że dąży do stworzenia potężnej, a jednocześnie delikatnej kompozycji seksualnej.

narcisso rodriguez pudrowy zapach

Najciekawsze jest to, że dla każdej dziewczynki ten pudrowy zapach otwiera się na różne sposoby. Jest zmysłowo pomalowany i pozostawia pachnący ślad. Co godzinę kropla perfum na skórze ujawnia jej nowe i nowe oblicza. Staje się łatwiejszy, bardziej wyrafinowany i delikatniejszy.

Narciso Poudrée jest stworzony dla kobiety, która jest stylowa, pewna siebie, wie, czym jest luksus. Wielu ludzi lubi ten zapach, przede wszystkim dlatego, że nie jest kwiatowy, a nie owocowy, ale piżmowy:

  • Nuty głowy: pudrowy piżmo;
  • nutami serca: róża bułgarska, jaśmin biały;
  • nutami bazy są: czarny i biały cedr, wetiwer.

Całe to piękno jest zamknięte w fiolce w kolorze ciała. Jeśli przyjrzysz się uważnie, jego cień jest podobny do jasnego rumienia. W tym momencie rozumiesz, co chciał powiedzieć producent perfum: "Skóra jest w stanie przekazać zmysłowość natury". Ale forma architektoniczna butelki symbolizuje czystość prawdziwego piękna. Narcisso Rodriguez Powder Scent1 Ponadto jest w pełni zgodny z podstawowymi zasadami marki Narciso Rodriguez - wyrafinowanie i nic więcej.

Inne kreacje proszkowe

Narciso Rodriguez For Her jest kolejnym znanym pudrowy zapach dla kobiet. Został wydany w 2003 roku. Nie ma naiwności, ale projektant twierdzi, że dzięki tym perfumom żadna dziewczyna nie pozostanie niezauważona. U każdego przedstawiciela płci pięknej ujawnia się na różne sposoby, ale jednoznacznie podkreśla, że ​​bezbłędnie podkreśla indywidualność:

  • najważniejsze nuty: osmantus;
  • nutami serca: piżmo, ambra;
  • nutami bazy są wetiwer i paczula.