Prawie cała gama perfum od Moskino można nazwać czarującym, uśmiechniętym, zakochanym. Zapach "Moschino Cheap Chic Lady" wywołuje u kobiet uczucie spokoju, radości i delikatnego szczęścia.

Moschino Chip i Shik - historia stworzenia

Projektant, stylista i bardzo utalentowany człowiek Franco Moschino długo pracował w firmie Versace. Wolał tworzyć nietypowe, nawet pretensjonalne i drogie stroje dla zamożnych kobiet. Moschino uważał, że moda nie powinna ograniczać kobiety do wybierania ubrań - to zainspirowało go w 1985 roku do otwarcia Domu Mody Moskino. Po 10 latach odzież, perfumy, dodatki stały się standardem dobrego smaku.

Perfumy Moschino Cheap i Chic ujrzały światło, gdy projektant był znany na całym świecie w 1995 roku. Franco Moschino słynął z uwalniania kolorowych, kwiatowych, jasnych aromatów, oryginalnych kompozycji, zabawnych kształtów butelek. Nazwa tych perfum jest tłumaczona jako "tania i elegancka" i generalnie odzwierciedla ich istotę. Moschino, który był w stanie pozwolić sobie na kosztowne rzeczy, nadal prezentował kobiety o średnim dochodzie z duchami Moschino Chipa i Schicka, których cena była dość niska, ale nie kosztem jakości.

Tanie szyk dla kobiety od moschino Opis

Bukiet aromatu pachnie słodko latem i stopniowo odsłania piękne nuty:

  • górne to kolendra, mandarynka, cytryna i brzoskwinia;
  • średni - frezja, róża i cyklamen;
  • podstawa - cedr i piżmo.

Kompozycja wykorzystuje nutę mchu - jeden z pierwszych składników, który zaczął być używany do tworzenia cienkich piór. Przy okazji, dzięki tym perfumom nie tylko będziesz pachnieć cudownie, moschino tanie i eleganckie1 ale także rozkoszujesz się układem nerwowym - olejek cedrowy dostroi go w harmonijny sposób.

Zapach ten nadaje się zarówno na dzień, jak i na wieczór, najlepiej czuć go zimą i wiosną, ale latem można go z łatwością wykorzystać. Kontrastujące, ostre perfumy doskonale uzupełnią chwytliwy strój, ozdobią skandaliczny wizerunek.

Będzie szczególnie lubił młode, pewne siebie, pełne pasji, energiczne kobiety, które nie boją się być w najlepszym wydaniu, potrafią być kochane. Ponadto zaleca się odczuwanie zapachów dziewcząt, które starają się zachować i podkreślić ich naturalny urok. Warto również wiedzieć, że zapach nie ma sobie równych u brunetek.