Aromas Moschino mają swój własny styl, są unikalne, ale rozpoznawalne. Większość z nich pachnie młodością, świeżością, nietkniętą kobiecą energią.

Perfumy Moschino Funny - historia stworzenia

Twórczy Antonio Mezandu pracował nad stworzeniem tych pięknych perfum. Urodzony we francuskim mieście, w dziedzicznej rodzinie perfumeryjnej, w młodości nawet nie myślał o kontynuowaniu kariery zawodowej rodziców, chcąc zostać fotografem lub reżyserem. Ale życie zdecydowało inaczej, a Antonio zdobył najwyższe umiejętności w tworzeniu zapadających w pamięć zapachów dla mężczyzn i kobiet, znanych na całym świecie.

Nie tylko Moschino Funny, ale także wiele innych jego prac jest spowitych tajemnicą, romantyzmem - to cechy, które tkwiły w Antonio Mesandho i chciał je zobaczyć w uroczych kobietach. Zapach został wprowadzony do sprzedaży w 2007 roku, ale dziś jest bardzo poszukiwany. W sklepach pudełka Moskino można łatwo odróżnić od innych nie tylko nazwą, ale również eleganckim wyglądem. Na przykład Moschino Fanny ukrywa się w niebieskim pudełku z latającymi sercami.

Moschino Fanny - opis aromatu

Perfumy należą do grupy kwiatów i owoców. Przede wszystkim nadaje się do kwitnącej wiosny i niespokojnego lata. Niesamowicie jego zapach otwiera się po południu. Skład Moschino Fanny składa się z następujących notatek:

  • górne składają się ze strąków różowego pieprzu, czerwonych porzeczek i kawałków gorzkiej pomarańczy;
  • średnio-zawrotny zapach delikatności takich kolorów jak piwonia, fiołek, jaśmin i zielona herbata;
  • W bazie zastosowano niepowtarzalny bursztyn, mech dębowy i cedr.

Opis zapachu Moschino Funny będzie niepełny, jeśli nie zauważyć, że jasny zapach cytrusów, jak gdyby leżał na poduszce kwiatowej, nadając ton całej kompozycji. Ale, oczywiście, nie można nie oddać hołdu czerwonemu porzeczkowi z jego słodyczą i soczystością.

Obecnie istnieje wiele podróbek markowych perfum. Niektóre dziewczyny wolą je ze względu na niższy koszt. Oryginalny Moschino Funny to tani zapach, więc nie wymieniaj na tanie kopie, ponieważ musisz przyznać, że nie nadają się one do prawdziwego arcydzieła. Ale woda toaletowa Moscino Fanny przyciągnie uwagę innych, połknie Cię odurzającym wiosenno-letnim powietrzem i nie pozwoli ci być smutnym.

Duchy Fanny Moschino - kto by chciał ten zapach?

Ten zapach jest idealny dla tych dziewcząt, które chcą być zawsze w dobrym nastroju. Małe kłopoty - nie pretekst do emocji. moschino funny1 Życie jest czymś dobrym, szczególnie jeśli opuściłeś dom, pluskając zapachową wodę Moschino Funny. Zapach jest najbardziej podobny do optymisty, chociaż jeśli chcesz się odprężyć, odpędzić depresję, być może użycie tych alkoholi będzie prostą i skuteczną metodą.

Ten zapach będzie pasował zarówno do zalotnej kobiety w średnim wieku, jak i do młodego, beztroskiego ucznia. Dla dojrzałych kobiet może wydawać się zbyt niepoważna, choć niektórzy na pewno to polubią.

Z opisu Moschino Fanny łatwo zrozumieć, że te dziewczyny wybierają te duchy, które wolą aktywne i zdrowy styl życia Starają się, aby dzień robił jak najwięcej, aby czerpać przyjemność z rezultatów własnych wysiłków.

Przy okazji u perfumy Moschino Jest mały sekret - zapach perfum i wody toaletowej tej marki zależy od zapachu skóry. Nawet jeśli nie bardzo lubiłeś ten zapach, gdy się pierwszy raz spotkałeś, powróć do niego po pewnym czasie, możliwe, że zrobi na tobie zupełnie inne wrażenie.