Wiele dziewcząt lubi perfumy moschino dla ich swobodnego, łatwego usposobienia. Są miłe w noszeniu, uzupełniając ich codzienne i wieczorowe stroje, które zaczynają brzmieć w nowy sposób - bardziej kobiecy i namiętny.

Perfumy Różowy bukiet od Moschino - historia miłosna

Perfumy perfumeryjne stworzone przez perfumiarza Oliviera Pescheux. Aromat można porównać do magicznej różdżki - łatwo i naturalnie zamienia zwykłą kobietę w piękną i szczęśliwą księżniczkę. Te uczucia doświadczyły na sobie wielu z płci pięknej, a następnie nieodwołalnie zakochał się w Moschino Pink Bouquet.

Romantyczna historia była podstawą nie tylko smaku, ale także reklamy, nakręconej przez Giampaolo Surę. Donatella Versace wzięła w tym udział. Niewielka, lecz twórcza historia opowiada widzom o młodych ludziach, którzy się kochają. Romantyczny wieczór, urocza dziewczyna, piękny książę, bukiet róż w kształcie serca - wszystko to przypomina wspaniałą bajkę, która pewnego dnia wydarzy się w życiu każdego, kto wierzy w miłość.

Jeśli chcesz zanurzyć się w świat romansu i niezapomnianych emocji, to woda toaletowa Moschino Pink Bouquet z pewnością Ci w tym pomoże.

Moschino Pink Bouquet Opis

Perfumy należą do aromatycznych kwiatów i owoców. Piramida kompozycji zawiera:

  • górne nuty, dające okazję poczuć zapach dojrzałych malin, świeżej bergamotki, egzotycznego ananasa;
  • nuty środkowe kwitną w wiosennych kwiatach - jaśmin, fiołek, piwonia, konwalia;
  • Nuty bazy: mech dębowy, brzoskwinia, piernik i piżmo.
moschino pink bouquet1

Ta kompozycja sprawia, że ​​perfumy są naprawdę smaczne, słodko-świeże i ciepłe. Na zdjęciu widać butelkę różowego różu Moschino - nawet on twierdzi, że perfumy zostały stworzone nie tylko dla romantycznych natur, ale także dla zdecydowanych, silnych, młodych kobiet wewnętrznie. Duża różowa butelka w kształcie serca budzi zaufanie i optymizm, a zapach, który nadaje jej wypełnienie, dodaje uczuciom energii pozytywnych emocji.

"Kompozycja letnia" jest idealna na tę porę roku, ale interesujące jest również to, że perfumy idealnie wpasowują się w atmosferę długich zimowych wieczorów. W rzeczywistości dużo przyjemniej jest spędzać je w kręgu starych dobrych znajomych lub nowych znajomych, a już na pewno nie w pojedynkę.