Moschino Chic Petals Eau de Toilette to piąty zapach w kolekcji Cheap and Chic. Oliva Oyl, popularna postać z kreskówek z Sailor Papaya, jest inspiracją dla całej linii. To ona nadała ton i nastrój wszystkim zapachom. Dziewczyna, która może oglądać świat, być zaskoczona, cieszyć się i zobaczyć cud nawet w najbardziej zwyczajnych i nieistotnych rzeczach, z którymi całe życie - jeśli w tym opisie rozpoznajesz siebie, na pewno spodoba Ci się tanie i eleganckie płatki Moscino!

Projekt

Jasne pudełko i butelka Moschino Tanie Chic Chic Płatki - czego potrzebujesz, aby stworzyć dobry nastrój. Butelka powtarza się jak krzywe postaci kobiecej - są w niej tylko miękkie i gładkie linie. Wieko wzmacnia podobieństwo, przypominające głowę, a mały detal wystający z boku wygląda jak włosy - albo złożony w kucyk, albo skręcony w kok. Do tego zapachu projektanci wybrali kolor czerwony - nie wygląda on niepoważnie, ale jednocześnie jest w stanie przekazać wolność i pewność siebie właściciela. moschino chic petals1 Delikatne białe kwiaty symbolizują łatwość "serdecznych" nut perfum.

Skład

Zapach jest jasny, z kwaśną, duet truskawek i granatu. Czerwony imbir w tandemie z nimi gra wyjątkowo jasno. "Sercem" kompozycji jest cały bukiet delikatnych i świeżych kwiatów. Tutaj słychać gardenia i lilię wodną, ​​ozdobioną aksamitnym, zmysłowym, subtelnym dźwiękiem czerwonej orchidei. Piramidę uzupełniają eleganckie nuty cyprysu, w połączeniu z powściągliwym, szlachetnym toffi i nieprzejrzystym, odurzającym piżmem:

  • Nuty głowy: truskawka, granat, imbir;
  • nutami serca: lilia, orchidea, gardenia;
  • nutami bazy są cyprys, piżmo, irys.
Perfumy Moschino Chic Petals mówią, że ten zapach doskonale ujawnia nowoczesny, inteligentny i namiętny kobiecość .