Głównym zadaniem torby, oprócz praktyczności, jest jej funkcja dekoracyjna. Torba może być zarówno wtórnym przedmiotem, jak i głównym szczegółem obrazu, i podobnie jak buty jest rodzajem "twarzy" hostessy. Torby stały się przedmiotem kultu w latach 50. ubiegłego wieku, a od tego czasu niewiele się zmieniło. Torby w kolorze zielonym pozwalają pokonać praktycznie każdy zespół stylistyczny. Najważniejsze, aby wybrać odcień najbardziej pasujący do najnowszych trendów mody. Klasyczny jest worek ciemnozielonego koloru, który "z hukiem" łączy się z ciemnymi butami w kolorach czarnym, szarym lub brązowym.

Ważne jest, aby wybrać to akcesorium do zdarzeń. Zielone torby mogą mieć następujące formy:

  • Zielona skórzana torba jest idealnym wyborem do codziennego użytku, jest praktyczna i wygodna;
  • damska zielona kopertówka - może pełnić rolę zwykłego akcesorium, a także dodatków do wieczoru obok;
  • portfel damskich torebek - dodaje odrobinę kompletności do stylu biurowego i biznesowego;
  • torebka-tabletka - w harmonii z młodzieżą lub stylem sportowym;
  • Tote bag i hobo bag - obszerne i pojemne, odpowiednie również do codziennego użytku;
  • Galaretowa torba - opcja do zwiedzania plaż.

Jaka jest kombinacja zielonej torby?

Współcześni projektanci nie nakładają nadmiernych wymagań na kombinację rzeczy, dlatego worek można łączyć w kolorze nie tylko z akcesoriami, ale również z przedmiotami w szafie, na przykład ze spodniami lub sukienką. Najważniejsze, aby wybrać odpowiedni kształt torby do stroju. W stylu casual, ciemnozielona torba hobo jest idealna, ale na wieczór lub koktajl, należy wybrać torby sprzęgła.

Zielony zamszowa torba - bardzo niezależny dodatek. W aktualnych odcieniach miętowo-turkusowych dodadzą letniej sukience świeżości. Z kolei trawiasty odcień doskonale łączy się z brązowym odcieniem jesiennych butów. W przypadku braku takiej torby można połączyć szalik w tym samym kolorze lub z obecnym szalikiem.

Zielona torba 1Zielona torba 2Zielona torba 3
Zielona torba 4Zielona torba 5Zielona torba 6
Zielona torba 7Zielona torba 8Zielona torba 9