Wśród wielu klipów do spinki do włosów zajmują czołowe miejsce, ponieważ są niezbędnymi asystentami w walce o oswajanie niesfornych loków. To jeden z najpopularniejszych i najprostszych akcesoriów. Występują w dwóch rodzajach: dekoracyjnym i fryzjerskim.

Do czego służą spinki do włosów?

Głównym przeznaczeniem dekoracyjnych spink do włosów jest dekorowanie fryzur, którymi z powodzeniem sobie radzą. Klasyczne spinki do włosów tego typu, z reguły są dość duże i mogą pomieścić nawet najgrubsze i najbardziej luksusowe włosy. Kiedyś były wykonane głównie z plastiku. Teraz możesz znaleźć wiele różnych opcji, wykonanych z metalu, aluminium lub drewna. Duże spinki do włosów są używane do belki, ogona, muszli i innych proste fryzury , która spinka nadaje specjalny wdzięk.

Małe spinki do włosów przymocowują grzywkę, stosuj włosy "do połowy, do połowy" i tym podobne, w których musisz zebrać jeden lub kilka małych pasm włosów. Te spinki do włosów mogą być wielobarwne, z kokardkami, kwiatami, wstążkami, cyrkoniami, kamykami i innymi elementami dekoracyjnymi.

Charakterystyczną cechą profesjonalnych klipów jest bardziej sztywna fiksacja i brak dekoracji. Dzięki nowoczesnym materiałom, z których wykonane są spinki do włosów, można je stosować nawet w przypadku farbowania włosów za pomocą dowolnych środków utleniających. Również fryzjerzy używają klipsów podczas cięcia, zwijania, przechwytywania krawędzi fal, dzielenia włosów na pasma i mocowania ich we włosach, podczas układania pasm w fale po lokówkach. Nowoczesne spinki do włosów są zaprojektowane w taki sposób, że mistrz może niezależnie kontrolować sztywność pasków chwytających i stopień ich utrwalenia na włosach.

Needlewomen może samodzielnie stworzyć oryginalny i unikalny spinkę do włosów. Aby to zrobić, będziesz potrzebował bazy, którą możesz kupić w sklepie ręcznie, elementy do dekoracji, kupione lub wykonane przez ciebie i trochę wyobraźni. Stwórz spinkę w swoim ulubionym stylu i wybierz kolor odpowiadający kolorowi na zewnątrz. Twoja fryzura z tym dodatkiem na pewno przyciągnie podziwiające spojrzenia przechodniów. Akcesoria do włosów niewiele się zdarzają.

Klipsy do włosów1Klipsy do włosów2Klipsy do włosów3
Klipsy do włosów4Klipsy do włosów5Klipsy do włosów6
Klipsy do włosów7Klipsy do włosów8Klipsy do włosów9